Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Range Rover Evoque Victoria Beckham: Designová edice za 2,5 milionu (2x video)

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 3. 5. 2012 • 00:57
34
7
Zobrazit náhledy (34)
Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Range Rover Evoque
Od premiéry v roce 2010 je patronem Range Roveru Evoque britská celebrita Victoria Beckham, ta nyní představila i svou vlastní speciální edici.

Victoria Beckham si již v době, kdy byla členkou dívčí skupiny Spice Girls, zakládala na stylu a právě to ji vedle zpívání a manželství se slavným fotbalistou, pomohlo k popularitě ve Velké Británii a i za jejími hranicemi.

V současnosti patří Victoria Beckham k ikonám stylu a luxusu. Právě proto si ji Land Rover vybral ke spolupráci na propagaci a vývoji speciálních edicí modelu Range Rover Evoque.

První limitovaná edice, která nese jméno Victorie Beckham, plně odpovídá vkusu své stvořitelky a v souvislosti s ní lze zapomenout na dobrodružství a neprostupnou divočinu. Na prvním místě je styl a dojem vrcholného luxusu.

Na vývoji Range Rover Evoque Victoria Beckham Special Edition se údajně pracovalo 18 měsíců. Victoria Beckham přitom spolupracovala s týmem designérů, v jehož čele stál Gerry McGovern.

Range Rovery z edice limitované na 200 vozů mají jako první zástupci automobilky Land Rover karoserie ručně lakované matným lakem, který doplňují leskle černé prvky a růžové zlato. Dojem luxusu mají při pohledu na exteriér umocňovat 20palcová leskle černá kola s doplňky z růžového zlata.

Ještě luxusněji než exteriér má působit interiér s ručně zpracovaným čalouněním sedadel a několika dalšími prvky v hnědé kůži. Nechybí doplňky z hliníku, části obložení lakované černým pianovým lakem a pár detailů z růžového zlata.

Podlahu interiéru kryjí vlněné mohérové koberce a ve schránce před spolujezdcem je uložen návod k obsluze v koženém pouzdře doplněný o podpis Victorie Beckham. Samozřejmostí je na míru připravená sada kožených zavazadel.

Všech 200 vozů Range Rover Evoque Victoria Beckham Speical Edition bude s výrazným podílem ruční práce dokončeno u divize Engineering to Order v Halewoodu. Zájemci o tento model mají usnadněn výběr pohonné jednotky, protože všechny vozy budou kombinovat přeplňovaný zážehový dvoulitr Si4 o výkonu 177 kW (240 k) s šestistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol.

Cena je stanovena na 79.995 britských liber (zhruba 2.465.000,- Kč).

Témata
10. 5. 2012 23:25
Re: To si dělají pr...
nutno podotknout ze viktorka navrhla (zasadne se podilela) i na designu seriove podobu evoqu;-) klobouk dolu
Avatar - Rojin
3. 5. 2012 20:51
Re: To si dělají pr...
Přesně! Tak pohnojit takový auto nějakým dementním edišnem >:D To je hnus, je to zklamání. Auto vypadá skvěle, ale tím názvem ztratilo těžce ze svojeho arzenálu.. FUJ!!! To prostě nepochopíš.. :-)
3. 5. 2012 17:00
To si dělají pr...
... co na to víc říct? >:D Řekl bych, že ta vyzáblina tomu autu spíš ubližije než marketingově pomáhá :no: :no: :no:
3. 5. 2012 13:19
Jednoznačně prémiový auto
Jednoznačně prémiové auto s prémiovým názvem pro prémiové lidi!!! A teď se běž kouknout do garáže, ať zjistíš, jestli jsi prémiovej nebo ne!!! BRAVO VW!!! :yes:
3. 5. 2012 11:04
Re: ...
To byly jen takovy dve minuty nenavisti :-)
Toci me, ze misto aby udelali specialni edici vylepsenou po technicke strance pozvou do tymu vyzilou kobylu, ktera na mestske auto praskne dvacitky a oblepi jej pozlatkem.

Jinak se mi Evoque taky libi.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku