Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Reklamy, které stojí za to: Mazda CX-3 si zahrála na bicí

Jan Mička
Diskuze (6)
Mazda pro novou CX-3 vymyslela skutečně povedenou reklamu. Vůz v ní za jízdy hraje na bicí sestavu.

Někdy nám připadá, že reklamní agentury naprosto ztrácejí soudnost nebo jim jednoduše docházejí nápady. Do dvacetisekundového spotu dokážou několikrát nacpat jméno produktu, který ve skutečnosti ničím až tak nevyniká, ale hlavně, že je to levné. Tyto neduhy naštěstí obvykle neplatí pro automobilový průmysl a už vůbec ne pro Mazdu.

Japonská automobilka z nového modelu CX-3 udělala hráče na bicí. On by ani nebyl problém rozestavět dokola pořádné „kopáky“ a nechat automobil přejet po šlapkách, nejtěžší je ale všechno naladit tak, aby se dal výsledný zvuk poslouchat. Podle scénografa Svena Gessera se testovala řada aspektů od tlaku pneumatik, úhlu natočení kol a rychlosti automobilu. Pro Mazdu to ale zkrátka byla výzva, se kterou se podle našeho názoru skvěle vypořádala.

Jan Mička
Diskuze (6)
Avatar - N6600
2. 7. 2015 10:04
Re: myslim...
Nutne nemusi... Mazda okopirovala napad Lexusu - www.youtube.com/watch?v=NIJ1VSos048
2. 7. 2015 00:07
myslim...
...ze kazdy, kto ma trocha sluch a dobre sa pozera, rychlo zisti, ze tam o ziadne umenie ani pedantne nastavovanie neslo. naco by to robili? skratka natocili video a potom k tomu pustili podmaz s bicimi. Gesser je kecalek...
Avatar - twistedTSD
1. 7. 2015 22:27
Re: na takovej rachot
Ještě, že tu toho holdena máme, aby nám svými nezaujatými názory ukázal, kde je pravda.
1. 7. 2015 22:12
Re: na takovej rachot
Ty woga to tady neříkej moc nahlas. Emel ti vysvětlí, že VW je nejlepší, nespolehlivější a vůbec nej a nej auto v galaxii. I když to tvrdí i místní rádoby testéři.
1. 7. 2015 18:52
Re: na takovej rachot
Otázka, jestli někomu bude jednodenní banán stát za novou registraci, byla zodpovězena.