Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rolls-Royce Phantom se představil v House of England v Brně

5. 2. 2010 • 03:58
18
9
Zobrazit náhledy (18)
Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom Rolls Royce Phantom
Pro zákazníky a návštěvníky svého showroomu připravila minulý týden brněnská firma House of England představení značky Rolls-Royce. K vidění byl nový Phantom a veterán Silver Cloud II z roku 1960.

House of England sídlící na Vídeňské ulici v Brně připravil pro návštěvníky svého showroomu prezentaci značky Rolls-Royce. K vidění byly po celý minulý týden hned dva vozy. Současnost reprezentoval modrý Phantom. Tato 5,83 metru dlouhá limuzína s cenovkou převyšující 400 tisíc Euro si právem zaslouží označení nejluxusnější vůz současnosti. Pod kapotou má motor 6,75 V12 o výkonu 338 kW.

Připomínkou slavných Rolls-Royců z minulosti byl stříbrný Silver Cloud II z roku 1960 – mimochodem první typ se slavným osmiválcem, který se v modernizované podobě montuje do vozů Bentley dodnes. Tento dnes padesátiletý veterán se ještě drží klasických konstrukčních postupů, má například žebřinový rám a bubnové brzdy (pískání kotoučových brzd bylo považováno za nedostatečně luxusní). Limuzína s karoserií dlouhou 5,39 m přesto tehdy patřila k tomu nejlepšímu a nejdražšímu, co automobilový průmysl nabízel.

Pro ty, kdo si Rollsy v Brně nestihli prohlídnout, máme útěchu. V brzké době se v House of England místo nich objeví Aston Martin DBS a sportovní Morgan. V průběhu času zde budou k vidění i další automobilové speciality z britských ostrovů.

Firma House of England byla nedávno jmenována jedním z autorizovaných prodejců značky Jaguar, kromě toho se zabývá i dalšími značkami z Velké Británie.

Vozy Rolls-Royce nabízí zákazníkům ve spolupráci s dealerem z Vídně, protože v České republice tato luxusní automobilka přímé zastoupení nemá.

Související články

Témata
6. 2. 2010 02:36
Re: Nechapu, ze v CR neni oficialni zastoupeni
Ja netvrdim, ze by mel byt v kazdem vetsim okresnim meste, ale jeden by mel byt v metropoli. Tady je prehled vsech zemi: [odkaz]
6. 2. 2010 00:28
Starý model.
Nejprve bych chtěl říci, že Rolls-Royce Phantom je podle mě nejlepší - nejluxusnější auto na současném světovém trhu.
Říkejte si co chcete, ale tohle auto je kvalita, pohodlí a nej prestiž..... i když se poslední generace Phantomu vyrábí někdy od roku 2003, tak mi nepřipadá ani trošku nemoderní (narážím na kritiku např. tv ve vozidle) - majitel Rollsu si nepotrpí na poslední výkřiky módy - typický majitel RR si auto nechává 10 i více let. (To není, jako, když si měníte novou Dacii po dvou letech, že se vám už okoukala :-) A platí, čím dražší auto, tím jednodušší obsluha. :-!
Jediná má podstatná výtka k celé té akci je ta, že představen byl model Rollsu ještě před FACELIFTEM - což je dost OUT AKCE. :no:
Jinak je ale Phantom 1! :yes:
Avatar - Ricardo
5. 2. 2010 20:15
Re: Nechapu, ze v CR neni oficialni zastoupeni
Třeba si to představuje jako další ceduli u Charouze v Průhonicích >:D
5. 2. 2010 19:07
Re: Nechapu, ze v CR neni oficialni zastoupeni
Z ceho by se ten dealership uzivil ?
Avatar - Ricardo
5. 2. 2010 18:43
Re: Nechapu, ze v CR neni oficialni zastoupeni
I v těch největších státech světa (mimo UK, USA a Čínu) m Rolls nejvýš dva dealery. To je i případ třeba Německa, Francie, v celém Rusku je dokonce jen jeden

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud