Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rychlá jízda Londýnem se šeredně prodražila. Student zničil Lamborghini za 9 milionů!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 14. 12. 2016 • 20:51
13
5
Zobrazit náhledy (13)
Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador Lamborghini Aventador
Spousta majitelů supersportů má své plechové skvosty pouze na okrasu. Tady je důkaz, že by s nimi neměli raději vůbec jezdit.

Dostat se za volant supersportovního automobilu je dnes jednodušší než kdy dříve. Dokonce i v České republice existuje spousta firem, které vám za relativně slušný poplatek půjčí třeba Ferrari nebo Lamborghini, obvykle je ale potřeba také složit kauci v řádu desítek tisíc korun, která bude použita na případné pojistné plnění. Tímto způsobem přišel o zhruba tři čtvrtě milionu nešťastník, který v Maďarsku zdemoloval první Lamborghini Huracán s českými značkami. On i jeho spolujezdec ale mohou hovořit o štěstí, že z nehody vyvázli živí.

Teď si ale představte, že jste bohatý asijský student a jednoho dne dostanete Lamborghini Aventador SV. Tohle auto stojí skoro 320.000 eur bez daně (asi 8,7 milionu korun), asi tedy nejsme sami, kdo by očekával, že k němu bude řidič přistupovat s pokorou. Jenže on ne – v ulicích Londýna jel jako idiot, což nemohlo skončit jinak než nehodou. Řidič to na křižovatce napasoval mezi dvě další auta, a asi není třeba připomínat, jak jsou italské supersporty ve skutečnosti křehké. Na výsledek se můžete podívat v přiložené galerii.

Související články

Témata
Avatar - Ghostyx
15. 12. 2016 11:56
Londýn
je plný těchhle vyvolených ich.ty.lů s ručníkem na hlavě, co si myslí, že můžou všechno. Při jejich pověstné "inteligenci" a agresivitě se není čemu divit... ;-) >:D A bude hůř! Stačí se podívat do některých čtvrtí, kde nevíte jestli jste ještě v Londýně nebo už rovnou někde v Karáčí... :-(
Avatar - Stejsn
15. 12. 2016 09:19
Plechové skvosty?
Na tom toho plechu moc není ;-)
14. 12. 2016 22:54
Lambo
Snad jen, lehce nabyl, lehce pozbyl ;-)
Avatar - 4hill
14. 12. 2016 18:46
Re: schade werke
Italský? Soudruzi z Audi by nebyli nadšeni..ale klidně čekej.
14. 12. 2016 18:40
schade werke
Tak už čekám jen na ty hlášky místních strejcu,kteří začnou dávat příspěvky jak jsou italská auta na * :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud