Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Sedmimístný Nissan Qashqai+2 skončí, nahradí ho nový X-Trail

29. 7. 2013 • 21:23
4
Nissan se letos chystá obměnit nabídku svých SUV. Jednou ze změn bude konec sedmimístné verze Qashqaie.

Nissany Qashqai a X-Trail už mají nějaký ten pátek za sebou, oba modely jsou v prodeji od roku 2007. Není žádným tajemstvím, že se rychle blíží generační obměna obou modelů, která přinese novou techniku a také změny ve struktuře nabídky.

Tři varianty nahradí Nissan dvěma, prodloužený sedmimístný Qashqai+2 skončí a jeho úlohu převezme nový X-Trail, který nově dostane tři řady sedadel. Oba modely by se měly představit ještě před koncem roku, jeden v září ve Frankfurtu a druhý později.

Stejně jako u aktuálních modelů, i nové generace budou mít společný technický základ. Konkrétně půjde o novou modulární platformu aliance Renault-Nissan, na které vznikne i americké SUV Rogue (velikostí mezi Qashqaiem a X-Trailem) a tři velké modely Renaultu. Výběr agregátů se zřejmě příliš nezmění, přední nebo všechna kola budou pohánět čtyřválcové motory. Nissan by ale mohl překvapit, například nasazením přeplňovaných benzinových motorů 1.6 DIG-T/140 kW, případně v Qashqai i tříválcem 1.2 DIG-S/74 kW.

Avatar - pelikoš
30. 7. 2013 18:21
Re: ještě
tohle jsem již viděl.mě to zlé nepřijde a T31 mám taky ;-)
30. 7. 2013 12:29
Re: ještě
nech sa paci:
[odkaz]

podla mna je to zle, zle, zle :-) , ale kedze mam T31 asi som zaujaty :-)
Avatar - pelikoš
29. 7. 2013 21:31
ještě
možná by to chtělo nějaké špionážní fotky... ;-)
Avatar - pelikoš
29. 7. 2013 17:44
nissan
už aby je ukázali,moc se na ně těším.tento rok by se dal označit za rok nissanu.nový note,f/l micra, nový qashqai, nový x-trail,nástupce almery.no máme se na co těšit.
apropos,v pátek jsem prolezl důkladně nový nissan note a musím uznat, že to je auto, které se vymyslelo hlavou.krásný design a přijde mě velmi praktické.takové malé velké auto.výbava parádní-4 kamery,navi v češtině,posuvná lavice,zadní dveře otevíratelné o 90 stupňů(a vzadu poradím,aby se posadili majitelé oktávek a bude jim padat brada, co je tam místa).no jedním slovem PARÁDA!!!
bravo nissan

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku