Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda poodhaluje omlazený Karoq v novém videu

Ondřej Mára Ondřej Mára 22. 11. 2021 • 22:24
20
Zobrazit náhledy (20)
Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq Škoda Karoq

Nové video poodhaluje řadu zajímavých detailů omlazeného mladoboleslavského SUV.

Automobilka Škoda Auto pokračuje v postupném poodhalování faceliftovaného kompaktního SUV Karoq, které nám nedávno ukázala ve formě designových skic. Tentokrát už ale automobilka ukazuje přímo detaily hotového vozu a to formou videa, které odhaluje poměrně dost.

Hned na začátku můžeme vidět poupravený zadní nárazník, jehož horní část je lakovaná a spodní zřejmě dostala naznačené koncovky výfuku. Mohlo by se tak jednat o model ve verzi Sportline. V průběhu videa pak můžeme vidět také upravené zadní svítilny, které dostaly upravené tvary.

Video se připravuje ...

Největší pozornost ale video věnuje upravené přídi, která kromě upravené masky chladiče nabídne také nové světlomety. Ty si ponechaly svůj čtyřoký design, nově však Karoq nabídne LED Matrix světlomety, které dokážou vystínovat okolní provoz. Zajímavá je ale také dolní linka denního svícení, která je uprostřed přerušená a odskočená.

Na dalších záběrech si můžeme všimnout horního pohledu na kapotu, která zřejmě po vzoru Kodiaqu dostala ostřejší hrany a možná je z profilu také lehce zvýšená. Při bočním profilu pak vynikají nové aero-kryty kol, opět známé z Kodiaqu nebo nové Fabie.  Celý vůz pak zdobí hnědo-zlatá barva, kterou doplňuje řada chromovaných dekorů.

Připomeňme, že premiéra nové Škody Karoq je naplánována na 30. listopadu od 10:00 a proběhne digitálně.

Doporučujeme

Témata