Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Smart ForTwo edition limited three: Nová speciální série pro Ženevu

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 26. 2. 2009 • 04:57
13
4
Zobrazit náhledy (13)
Smart Fortwo Smart Fortwo Smart Fortwo Smart Fortwo Smart Fortwo Smart Fortwo Smart Fortwo Smart Fortwo
Automobilka Smart si pro autosalon v Ženevě již tradičně připravila speciální provedení svého jediného modelu ForTwo a po loňském "edition limited two" přichází celkem logicky"edition limited three" , který má navodit atmosféru jarní svěžesti.

Smart ForTwo "edition limited three" se od svých ostatních příbuzných nebude odlišovat žádnými technickými novinkami, ale představuje pouze rozšířenou nabídku standardní výbavy, speciální lak karoserie a barvy plastů i čalounění interiéru.

Již zmiňovanou jarní svěžest má na první pohled vyvolávat světle zelený lak karoserie, stojící na patnáctipalcových šestipaprskových litých kolech s pneumatikami o rozměrech 175/55 R15 vpředu a 195/50 R15 vzadu.

Světle zelená barva pronikla i do interiéru, kde je použita na části výplní dveří i palubní desku. Jistou dávku luxusu a výjimečnosti má dodat hnědá kůže na sedadlech, palubní desce, volantu a řadící páce.

Smart ForTwo "edition limited three" bude k dispozici s karoseriemi kupé i kabriolet a jeho standardní výbava nabídne autorádio, automatickou klimatizaci, elektricky ovládaná okna a panoramatickou střechu pro kupé. Na přání bude k dispozici např. posilovač řízení nebo vyhřívaná sedadla.

V případě pohonu vychází speciální série ze Smartu ForTwo MHD, což znamená, že je vybavena litrovým tříválcem o výkonu 52 kW (71 k) při 5800 ot./min. a elektromotorem, přebírajícím funkci alternátoru. Spalovací motor se vypíná kdykoliv není jeho chod potřeba, a to nejen při stání, ale už ve chvíli, kdy řidič brzdí a rychlost klesne pod 8 km/h. Smart s tímto systémem pohonu má v provedení kupé v kombinovaném provozu spotřebu 4,4 litru na 100 km.

Cena Smartu ForTwo "edition limited three" s karoserií kupé začíná na německém trhu na částce 15.470 euro (zhruba 445.550,-Kč).

Související články

Témata
Avatar - miromen
26. 2. 2009 19:27
NADHERA
Hošani zde mate odkaz na tu spravnou barevnou kombinaci.

[odkaz]
26. 2. 2009 15:35
Re: hmm
Tak o tom snad nepochybujeme... :yes:
Tohle máme zcela zjevně společné... s Perunem, t 613 a dalšími... Takový výkvět hlupců... :'-(
Avatar - Pierro
26. 2. 2009 15:09
Re: hmm
je vidět že jsi ještě velmi mladý a nezkušený neználek.... >:D
26. 2. 2009 10:06
hmm
Ta barevná podobnost s Deltou je až zarážející... >:D :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud