Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Nové BMW Z4 na Nürburgringu

Ondřej Láník Ondřej Láník 25. 8. 2007 • 22:51
5
13
Mohla by to být důkladně inovovaná současná generace nebo také zbrusu nový model. Vzhledem k důkladnosti kamufláže se přikláníme k té druhé variantě.

Pravidelným návštěvníkem slavného německého okruhu se v posledních týdnech stává malý roadster nebo kupé. Je téměř jisté, že jde o BMW Z4, ale další podrobnosti zatím nejsou známé. Nejnovější snímky odhalily více než dosavadní těžce maskované prototypy a tak je pravděpodobnější, že máme před sebou zcela nové auto. Je to vidět z tvarování přídě, nově vymodelovaných ledvin, náznaku světlometů, stále ještě krytých páskou. Tvar zádě je již také možné přes instalovanou kamufláž odezírat.

Jedinou jistotou ale zůstává uspořádání s motorem vpředu, pohonem zadních kol a dvoumístnou posádkou, usazenou až těsně před zadními koly.

Nový model se na trhu objeví v roce 2009, Z4 M s vidlicovým osmiválcem z BMW M3 příjde o dva roky později.

Související články

Témata
Avatar - Charger
25. 8. 2007 22:39
Re: Kam az to dojede,spis dojde
no myslím že po svezení v 300 konovém Atomu tu větu o přemotorovanosti dementuješ >:-[]
Avatar - Ruffi
25. 8. 2007 15:14
Re: Kam az to dojede,spis dojde
Da sa povedat-lahkovazne sialenosti typu Caterham alebo Ariel Atom.... >:D
25. 8. 2007 15:10
Kam az to dojede,spis dojde
timhle tempem bude pristi generace M3 osazena motorem z M6,M6 necim,konkurujicim novemu Mclerenu,no a Z4M,jak se zde pise-ta se bude chlubit stavajicim motorem M3.A ja se ptam-proc?Vzdyt vykon je zde,hlavne co se tyce ve vyssich rychlostech,úplne k nicemu,nebot na silnicich je jiz tolik aut,ze se jinak nez v kolone temer neda jezdit.Myslim,ze vyrobci vyse uvedenych aut by se meli poucit v Britanii.Lehke,proto ani ne premotorovane vozy nejlepe padnouci na okruh,tam je zatim volno,kamiony tam jeste nevtrhly(krome zavodnich trucku). Konec ;-)
Avatar - Ruffi
25. 8. 2007 14:42
Re: Mira
Ak BMW niečo faceliftuje,zakryva to minimálne...A zmeny su v tom pripade hlavne pod kapotou.Napr.chystaný facelift aktualnej rady 3,zvonka skoro žiadny ale pribudnú nové motory...V prípade Z4 ide podla mna o uplne novy model ;-) :yes:
Avatar - DBS
25. 8. 2007 14:13
Re: Mira
V tom případě se nějak moc podobá Z4.Myslím že seš na omylu.
Články odjinud