Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Půjde Acura ve stopách BMW X6?

Ondřej Láník Ondřej Láník 9. 8. 2008 • 22:45
6
5
Zobrazit náhledy (6)
Acura
Pro rok 2010 chystá Acura nový crossover, který by mohl být levnější alternativou k BMW X6. Zatím je pečlivě zahalen, ale pod krabicovitou kamufláží je prý další silueta terénního kupé.

Pětidveřová karoserie bude zřejmě jen o málo menší než BMW X6. Oba modely prý budou sdílet základní charakterové rysy. Lehce terénní rodokmen je namixován s karoserií, které záď přechází ze střechy plynule do rozměrného výklopného víka.

Novinka, která zatím nemá jméno, bude s největší pravděpodobností stavět na základech Acury TL a hierarchicky se usadí nad SUV Acura MDX.

Související články

Témata
Avatar - Pierro
11. 8. 2008 09:30
Re: chhhmm
Svatá prostato, kam ten svět jenom spěje... 8-s
9. 8. 2008 13:14
chhhmm
a není to spíš že bude acura následovat bmw x6 které následovalo ssangyong actyon ???? >:D
Avatar - King
9. 8. 2008 09:59
Re: Honba Hondy
Protože když s něčím novým přijde neevropský výrobce, je to jen trapný výkřik do tmy, zatímco když něco "vymyslí" Evropa, je to "trendsetter". Na actyon se zapomnělo, teď jsou všechna SUVkupé "jako X6", stejně jako je zakladatelem kompaktních MPV je Renault Scenic a ne Civic Shuttle a Mitsubisi Space(něco) z konce 80 let.

Jinak co se týče proporcí auta, zdají se být poměrně rozumné, tedy žádná obludná verze MDX, ale spíše sportovnější RDX. Co se hierarchie týče, to je otázka, ale nemyslím si, že by tohle auto mělo být dražší než MDX, prostě to jen bude alternativa ke stávajícím dvěma SUV. Klon tohoto auta by měla dostat i Honda [odkaz] .
9. 8. 2008 02:07
Honba Hondy
Pasovat se dneska k aktuální X6 je zřejmě moderní. Jak jinak by si toho někdo všimnul. Je vidět, že X6 zvedla takovou vlnu vole/nevole, že se s tímto příměrem budeme setkávat častěji.

Trochu mě zaráží, že se nepíše u Acury o SsangYongu, což je vlastně tim poctivym průkopníkem tohoto stylu s "přitroublejma" zádama, ale to by asi tak nezabralo...

Na druhou stranu mam pocit, že si nějakej model Hondy suší deky z koní, co táhnou za sebou ve vozejčku na další závody.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku