Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tenhle šílený stroj má 1.500 koní, sourozenec z Rychle a zběsile je proti němu ořezávátko

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 9. 8. 2017
4
O off-roadových armádních strojích Ripsaw jsme již párkrát psali, avšak žádný z nich nebyl tak výjimečný. Jak takováhle bestie jezdí?

360p720p

Před pár lety jsme vás informovali o vozech Ripsaw EV1 a EV2, tedy výrobcích rodinného podniku Howe & Howe Technologies. V poslední době se tyhle speciály těší velké oblibě, jeden z nich si dokonce zahrál v nejnovějším pokračování filmové série Rychle a zběsile. Už ten svými vlastnostmi naháněl hrůzu, v útrobách měl diesel s výkonem 600 koní. V porovnání s nejnovějším přírůstkem je to však jen chudý pocestný.

Nejnovější Ripsaw totiž pohání osmiválec s výkonem neuvěřitelných 1.500 koňských sil! Z již tak vyspělého armádního vozu se rázem stává monstrum, které se nezalekne žádného terénu. A umí i driftovat!

Není žádným překvapením, že tenhle kousek na běžných silnicích neuvidíte. Jaké s ním mají tvůrci plány? To zatím zůstává tajemstvím. Je dost možné, že se v příštích letech objeví v některém z dalších hollywoodských akčních trháků, případně poslouží jako předloha šíleného auta do videohry. Tvůrci GTA 6 jsou jistě v pozoru.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

litrový výkon 2063 koní
JirkaX
| 10. 8. 2017
Čekal bych, že se k tomu pan redaktor nějak čestně postaví. No, nestalo se. Místo aby uvedl správný objem motoru oproti zhruba 3/4 litru (přesně si to už nepamatuji) jak bylo napsáno včera, tak ten původní objem pouze vymazal. Takhle dnešní čtenáři ani neví, proč jsem to psal.
Uzasne
tradon
| 9. 8. 2017
Prakticky je to k nicemu, ale hezky se na to kouka :-)
Avatar - holden2
litrový výkon 2063 koní
holden2
| 9. 8. 2017
spis ten mamlas placnul kravinu kdyz EV1 mela 6,6litrový turbodiesel Duramax
litrový výkon 2063 koní
JirkaX
| 9. 8. 2017
Tak to se hned tak nevidí.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku