Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Testujeme Škodu Kodiaq! Co vás zajímá?

Martin Machala Martin Machala 15. 11. 2016 • 17:31
54
133
Zobrazit náhledy (54)
suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo suv skoda kodiaq video redakcnivideo
Za prvními jízdními dojmy jsme se vypravili na Mallorcu. Aktuálně testujeme nejslabší verzi se čtrnáctistovkou pod kapotou. Mrkněte na video!

Vnější design i interiér škodováckého SUV znáte dopodrobna, zatím ale nevíte, jak až sedmimístné auto jezdí. Ještě dnes shrneme naše první a nejčerstvější dojmy z jízdy se Škodou Kodiaq, na Mallorcu vyrazil David Bureš. A jeho první dojmy z nejslabší verze kodiaqu najdete ve videu.

Vy můžete mezitím do diskuze napsat, co vás na novince zajímá. Jízdní vlastnosti, jednotlivé motory… Pište, pokusíme se odpovědět. Na místě budou samozřejmě k dispozici také zástupci automobilky, klidně směřujte dotazy přímo na ně, předáme a přineseme odpověď!

video

Související články

Témata
Avatar - simon_sez
16. 11. 2016 08:24
Re: Jízdní vlastnosti
My sme boli v septembri v IT - 3 dospely + 4 deti, s postielkou aj golfacom a bez rakvy >:-[]
16. 11. 2016 00:50
Zajímá mě...
... jestli součástí funkce Blind Spot Detect je i funkce RTA (Rear Traffic Alert), stejně jako u Superbu ... v ceníku ani nikde jinde jsem o tom nenašel zmínku
15. 11. 2016 23:01
Video?
Musim rict, ze v pohode. Kolikrat behem 58 vterin?
15. 11. 2016 22:15
Re: CLEVER riesenie
Tak jsem se podíval a není to tak neobvyklé. A HP skutečně používá zdroje s ochranou třídy I (i u ZBooků). Pár jsem jich v rukou měl a nikdy jsem si toho nevšiml, respektive jsem si vůbec nevzpomněl (ono na tom nakonec normálně nesejde a v autě je ještě možnost notebook krmit rovnou stejnosměrným).
15. 11. 2016 22:05
Re: Jízdní vlastnosti

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud