Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Top Gear vydal upoutávku na vánoční speciál, trojice moderátorů se vydá do Nepálu

Ondřej Mára Ondřej Mára 17. 12. 2019 • 01:33
7
3
Zobrazit náhledy (7)
Top Gear Nepal Christmas Special 2019 Top Gear Nepal Christmas Special 2019

Zatímco původní trojice moderátorů už se věnuje pouze velkolepým speciálům, v podání klasického Top Gearu se jedná o výjimečnou událost.

Zatímco původní trojice moderátorů Top Gearu, tedy Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May, se ve svém pořadu The Grand Tour věnuje už jen a pouze velkolepým zahraničním výpravám (které nemusí absolvovat pouze za volantem), nové sestava moderátorů Top Gearu se drží tradičního schématu.

Hlavním obsahem jsou tedy stále více či méně seriozní reportáže, ve kterých se od začátku sedmadvacáté série setkáváme s trojicí moderátorů ve složení Chris Harris, Paddy McGuiness a Freddie Flintoff.  Kromě toho však BBC jednou za čas nabídne i nějaký ten dobrodružný cestovatelský speciál.

Ten poslední se dočkal označení „Vánoční“ a trojice moderátorů se v něm vypraví do Nepálu ve třech „městských autech schopných odolat budoucnosti“ jejichž cena by se měla držet do 5.000 liber – tedy cca 150.000 Kč. Tím však oficiální informace od BBC 2 končí.

Ze záběrů však můžeme vidět Harrise za volantem Renaultu 4, McGuinesse za volantem Peugeotu 106 a Flintoff usedl za volant nepálského offroadu Hulas Sherpa. Jejich výprava pak povede napříč městy, prašnými silnicemi i po úbočí hlubokých propastí, kde mezi krajnicí a autem nezbývá moc místa.

Vysílání „vánočního“ speciálu je naplánováno na neděli 29. prosince od 21:00 na BBC Two.

Související články

Témata
Avatar - Dinar
18. 12. 2019 13:01
Re: Jsem moc rád,
Viděl jsem, je to sranda, jako vždycky. :-)
18. 12. 2019 08:52
Re: Jsem moc rád,
Už mám rozkoukaný první díl GT, samozřejmě v něm chybí auta, ale jinak je to moc příjemná věc. Kluci nás navnadí na velký cestování ;-)
Avatar - Dinar
18. 12. 2019 08:13
Jsem moc rád,
že TG pokračuje, aktuální sestava není špatná, samozřejmě opičák to táhne, ale hlavně my, fandové motorismu, máme té autíčkářské zábavy více. Přesto, si nemůžu odpustit povzdech, viděl jsem všechny série post Wilman/Clarksonovkého TG a neviděl jsem v nich jediný záblesk invence, tenhle pořad prostě jede brázdu vyšlápnutou zmíněnou dvojicí, kdy za pět let nebyl tým jeho tvůrců přijít s něčím novým.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud