Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

V Británii výrazně vzrostou pokuty za vyhazování odpadků z auta

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 27. 10. 2017 • 14:35
7
Pokuty za vyhazování odpadků z auta se v Británii zvýší až na 150 liber (téměř 4300 Kč), což je zhruba dvojnásobek proti současnému stavu.

Radnice budou také moci pokutovat vlastníka vozu, z kterého byly odpadky vyhozeny, ačkoli v něm v dané době majitel zrovna neseděl. Oznámila to vláda.

Novou legislativu, která má vejít v platnost na jaře příštího roku, musí ještě schválit parlament.

Britská vláda se tak podle médií snaží omezit výdaje na úklid silnic a krajiny, které ročně dosahují 800 milionů liber (23 miliard Kč).

Náměstkyně ministra životního prostředí Therese Coffeyová ale zdůraznila, že nové opatření by se nemělo stát prostředkem k naplnění obecních pokladen. Vláda proto podle ní vydá průvodce, v němž místním úředníkům poradí například to, aby při rozhodování o výši pokuty zohlednili finanční možnosti pokutovaného.

Avatar - wakantanka
28. 10. 2017 15:05
Re: No...
Cez Slovensko tito turisti nejazdia a div sa svete ci uz odpocivadla alebo priekopy popri cestach su rovnako obstate, obsrate a zahadzane odpadkami. Nerob zo seba somara podobnymi prispevkami.
Avatar - Fána
28. 10. 2017 03:20
Re: Diesel
Ty budeš zamindrákovanej cyklista kterej hltá všechny pomlouvačné články štvavých zdělovacích prostředků a pak všude kydá takový bláboly o dieselech. A sám jezdí na černým kole bez odrazek za šera v černým oblečení metr od krajnice, zdržuje a nadává na všechny kolem sebe.
27. 10. 2017 21:09
No...
Ak tam majú s novými občanmi, ktorí sa v mieri prisťahovali z ďalekej cudziny, také zážitky ako ja napr. na srbskej diaľnici, ani sa im nedivím. To si taká pekná 20-ročná limuzína BMW s nemeckým číslom šinie stovkou v ľavom pruhu, vtom sa na zadných dverách otvorí okno a na diaľnicu sa v plnej rýchlosti vyklopí tak za vedro odpadkov a okno sa zavrie... Za oknom sa smejú snedé ksichty kučeravých mládencov ovešaných zlatom, a tlstých žien zahalených v šatkách... Všade na odpočívadlách, kde sa podobné príjemné posádky áut zo Západu zastavili, ostal po nich len smrad a bordel. Pri kohútikoch s pitnou vodou si umývali nohy, a dva metre vedľa na kraji trávnika šťali a srali.
Pre toto ťa tak zbožňujem, teta Merkelová...
27. 10. 2017 21:02
Re: Diesel
Netrep blbiny. Načo zo seba robíš šaška?
Avatar - lordlord
27. 10. 2017 18:07
.
vyhazování vajglů z auta za jízdy to určitě nezabrání

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku