Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Vandenbrink Design 612 Shooting Brake

Ondřej Láník Ondřej Láník 1. 1. 2008 • 16:15
2
8
Nizozemská designérská kancelář Vandenbrink představila další vizi jejímž základem bude automobil značky Ferrari. Brunejský sultán totiž bude brzy potřebovat rychlé kombi Shooting Brake.

Dva modely, které Vandenbrink Design nedávno představil stavěly na novém kupé Ferrari 599 GTB Fiorano. První remake připomínal Ferrari 250 GTO z šedesátých let a již byla potvrzena produkce pěti vozů. Druhý model - GT Convertible - se představil krátce před koncem roku 2007, ještě jako designový koncept na papíře, resp. na obrazovkách počítačů.

Nový Shooting Brake vznikl na objednávku nejmenovaného brunejském sultána, ale prozatím existuje také pouze na papíře. V diskusním fóru se tvůrci ptají, k čemu všemu by bylo možné Scaglietti s elegantním kufrem použít. věříme, že k obligátním nápadům (golfové bagy, nákupy, psi) se 1.1.2008 v diskuzi na auto.cz přidají další, originálnější.

Související články

Témata
1. 1. 2008 18:26
No,zatim....
....,jak tak koukam je tech napadu skutecne velka skala ze?? ;-) Noooooooooo-----k cemu by to mohlo bejt dobry nooo,tak treba......pan sultan je treba takovy chamtivec,ze by si tam mohl dat jeste jeden dalsi motor(treba z FXX)......
Avatar - delphino
1. 1. 2008 14:02
Re: parada
mě osobně alespoň tenhle počitačovej mix docel imponuje :-) má cosi do sebe, i když nechápu ten stříbrný půlměsíc u zadního okna. Akle je to vážně krasavice

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud