Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: 140 Ferrari v jedné garáži

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 15. 6. 2012 • 17:53
1
Při letošním ročníku Mille Miglia si fanoušci vozů značky Ferrari skutečně přišli na své, což velmi dobře dokazuje video pořízené v Římě.

Na trať letošního ročníku Mille Miglia vyrazilo kromě účastníků soutěže i 140 vozů se slavným emblémem vzpínajícího se koně, případně ještě se znakem Dino. Nejstarší vůz pocházel z roku 1958. V původním závodě tedy nemohl startovat, neboť jeho poslední ročník se jel o rok dříve.

Organizátoři ale pozvali na start i modely z osmdesátých a devadesátých let, které věku pro historická auta ještě nedosáhly. Nechyběla ani současná produkce a milovnicí strojů z Maranella se měli opravdu na co dívat.

Při zastávce v Římě byla všechna Ferrari zaparkována v podzemních garážích, které jejich počet ještě umocňovaly. Video pořízené právě zde nabízí pohled většinou na současná Ferrari, ale lze narazit i na starší ročníky, mezi nimiž nechybí supersporty F40, F50 a Enzo. Za pozornost rozhodně stojí i trojice vzácných SA Aperta.

Související články

Témata
Avatar - beibej
16. 6. 2012 10:53
sr^čka
Hm točí nornální auta a když jde okolo F50 tak si jí ani nevšimne :no: Je to rozostřený, nudný. To je ale velkej blbec ten kameraman a ještě to dá na net. A kdo to vybral sem?? Ten na tom musí bejt asi podobně! Ach jo to je "voničem".

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku