Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Nový Kurýr bude opět řídit Audi, tentokrát S8

Jan Mička Jan Mička 24. 3. 2015 • 18:10
39
V dalším pokračování kultovního filmu Kurýr se již musíme obejít bez Jasona Stathama, vlajková loď Audi se však o angažmá nepřišla.

Na podzim letošního roku tomu bude třináct let, co na stříbrná plátna vstoupil americký akční film Kurýr. Jason Statham v něm tehdy řídil černé BMW 735i řady E38, se kterým neohroženě unikal policii i protivníkům. Přestože se některé kousky naprosto vymykaly fyzikálním zákonům, stal se film ikonou, kterou řada vyznavačů podobného žánru vždycky ráda uvidí.

V polovině června si budeme moci do českých kin zajít na již čtvrté pokračování Kurýra, tentokrát s přídomkem Refueled. Hlavní hereckou roli již nezaujme Jason Statham, ale Edward Skrein, kterého můžete znát například ze seriálu Hra o trůny. Herec v přiložené upoutávce působí trochu rozporuplně, důležité ale je, že řídí vlajkovou loď automobilky Audi v provedení S8 (Audi A8 byla použita v předchozích dvou dílech).

Tento drobek s motorem 4.0 TFSI/382 kW má každou chvíli zadní pneumatiky v oblaku kouře, skáče vzduchem a může být ovládán přes mobilní telefon. Skoro jako BMW 750i Jamese Bonda z filmu Zítřek nikdy neumírá. My bychom s obrovským sedanem za 3.024.900 Kč rozhodně neproráželi železnou bránu, neprojížděli výlohou a už vůbec nevráželi zadním rohem do pouličního hydrantu. Inu, akce je akce…

Související články

Témata
27. 3. 2015 17:22
Re: slátanina na entou
Film kurier ma bavil ked som nič o filmoch nevedel ale teraz už nie.
27. 3. 2015 17:19
Re: slátanina na entou
V sučastnosti sa toči velmi vela dobrych či americkych či inych filmov to je len chyba televizii že take sračky davaju a že nedaju poriadne kvalitny film.
Avatar - wakantanka
26. 3. 2015 14:10
Re: slátanina na entou
Mám taký pocit, že práve Kuriér je viac európsky ako by nám mohlo byť milé.
Avatar - wakantanka
26. 3. 2015 14:09
Re: slátanina na entou
S8 zahviezdila najviac v Roninovi. >:D Kurier hociktorý je len slabý odvar, ale ako píše kolega nižšie v sobotu po obede prečo nie. D:
26. 3. 2015 13:27
Re: slátanina na entou
No mě jen nepřijde normální, že se k nám valí z Ameriky spousty takovýho bezcennýho braku a vymejvaj se tím lidem hlavy. Před revolucí se nám zase valily do hlavy ruský srágory. Nešlo by to trochu sortovat a nechat k nám plynout třeba taky jiný kultury než jen americkou? Copak se ve Francii, Německu, Japonsku nebo jinde po světě nic netočí?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku