Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Ralf Schumacher srazil v DTM čtveřici mechaniků

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 27. 8. 2012 • 09:14
10
Nešťastná náhoda stála za velmi nepříjemnou nehodou při tréninku na závody DTM v nizozemském Zandvoortu.

Ralf Schumacher zajel se svým Mercedesem C Coupé DTM AMG na výměnu pneumatik. Při odjezdu bohužel zachytil zadním spoilerem za hadice vzduchotechniky pohánějící pneumatické pistole na utahování kol a ty srazily k zemi čtveřici mechaniků.

Všichni čtyři byli hospitalizování, ale trojice z nich již byla propuštěna. Poslední z nich zůstal v nemocnici a probíhají u něj další vyšetření, ale podle oficiálního prohlášení není v ohrožení života.

Stáj Ralfa Schumachera ve svém prohlášení uvedla, že její pilot neměl možnost ze svého místa celý incident ovlivnit a nenese na něm žádnou vinu. Nehodu měly způsobit nesprávně umístěné hadice, které zachytil spoiler schumacherova projíždějícího Mercedesu.

Témata
28. 8. 2012 16:36
Re: Populizmus na auto.cz
poulizmus ani nee, spise hyenismus 8-s
No pani redaktori, klikl jsem si na clanek, zkoukl video a taky jsem vam napsal, co si o vasi praci myslim, uduste se reklamama..
28. 8. 2012 10:24
Re: Vina
ja by som praveze videl minimalne spoluvinu na organizacii celych boxov. Rovnako rozhadzane hadice mal aj team samotneho schumachera.
Vyjazdova trajektoria by tiez mohla byt oznacena, presne aby sa nestala podobna vec ako teraz.
28. 8. 2012 10:19
auta nejsou pro slabé povahy
já osobně vidím jen 3 ležící mechaniky až po pár sekundách se kácí no omdlévá další mechanik co přiběhl někde ze zákulisí je to ten úplně vpravo.
Avatar - matii
28. 8. 2012 05:39
Vina
Vinu nese jednoznačně "šéfmechanik", který zodpovídá za celý prostor. Koukněte na ostatní hadice v ostatních boxech, jak jsou přichycené k tyči. I když se chystala výměna pneu, přesto měl dávat někdo pozor, aby se nic podobného nestalo, čemuž se podle záběrů evidentně nikdo nevěnuje, zvlášť když v boxu za mnou je auto. Trajektorie výjezdu Ralfa je naprosto čistá.
Avatar - Mangalica
27. 8. 2012 23:51
Re: Populizmus na auto.cz
V každé redakci je pozice bulvarizátora. Pracovník na této pozici vymýšlí titulky k jinak normálním článkům! Normální věc...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku