Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Volkswagen Golf zničí všechno, co se mu postaví do cesty. Podívejte se na video!

Jan Mička Jan Mička 12. 8. 2016
7
Vypadá jako docela normální Volkswagen Golf druhé generace, napráská však všemu, co se mu postaví do cesty. Supersporty nevyjímaje!

Osobně bych Volkswagen Golf druhé generace nejraději uvedl do perfektního původního stavu a objížděl s ním srazy, ne každý ale nutně musí být podobného názoru. Velice často se na internetu setkáváme s videi, ve kterých relativně nenápadné kousky dostávají do úzkých i sportovní automobily věhlasnějších značek, a dnes tady máme přesně tento případ. Golf z přiloženého videa na první pohled ničím moc nevyčnívá, podle zvuku jeho motoru si ale snadno můžete odvodit, že je tady něco jinak…

Majitel vozu čerpal ze zásob koncernu Volkswagen a pod kapotu umístil vidlicovo-řadový šestiválec, který měl například Golf R32. Díky přeplňování a dalším úpravám se podařilo vyšroubovat výkon až na nějakých 600 koní, což je na takhle velké auto skutečně moc. Jak to potom vypadá, když se vůz postaví na start závodu ve sprintu, můžete vidět sami. Nechytá se Audi R8 minulé generace ani americké svaly v podobě Dodge Challenger SRT8. Starty jsou neuvěřitelně rychlé a zvuk neuvěřitelný!

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - O5kar
Chtěl bych ho vidět na startu s Nissanem GTR.
O5kar
| 13. 8. 2016
Škoda, že tam nestojí proti Nissanu GT-R. Podle akcelerace na startu je patrné, že je to auto maximálně odlehčené a právě nízká hmotnost umožní ten opravdu rychlý start, kterým získá potřebné metry.
Honda
V6last imil
| 13. 8. 2016
Test Hondy NSX máš na IDNES. Jinde není.
Honda
Londonbridge
| 12. 8. 2016
Neboj Kodiaq 1.4 Tsi tu bude pred NSX... >:D
Honda
labota
| 12. 8. 2016
A zníčí i tu "nedoručenou" pozvánku na test Hondy NSX? >:D
Král
přezdívaný alias
| 12. 8. 2016
do první zatáčky... >:-[]