Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Volkswagen Touareg R-Line: Sportovnější exteriér

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 1. 2. 2011 • 09:32
11
20
Zobrazit náhledy (11)
Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg Volkswagen Touareg
Volkswagen svým zákazníkům nabízí tovární paket, kterým lze velkému SUV dodat sportovnější vzhled.

Německá automobilka má pro Touareg v nabídce řadu paketů, které se mají postarat o zvýšení exkluzivity tohoto SUV. Samostatnou řadu představují doplňky s označením R-Line.

Novinkou této řady představenou na konci ledna je paket R-Line Exteriér. Ten obsahuje rozšíření masky chladiče, přední i zadní nárazník v R-Line designu, rozšířené prahy v barvě karoserie a spoiler nad zadním oknem, který je u vozů ve stříbrné metalíze nebo černém laku s perleťovým efektem v barvě karoserie.

Další součásti paketu R-Line Exteriér představují znaky R-Line na předních blatnících, nástupní lišty z ušlechtilé oceli s nápisem R-Line a dvojice oválných chromovaných koncovek výfukového systému.

Volkswagen nabízí paket R-Line Exteriér i na českém trhu, kde je stejně jako na ostatních evropských trzích k dispozici pro všechny motorizace s výjimkou hybridního Touragu. Pro šestiválcové modely je nabízen za 56.000,- Kč a pro osmiválec je k dispozici za 46.500,- Kč.

Automobilka svým zákazníkům doporučuje kombinovat paket R-Line Exteriér s pakety R-Line nebo R-Line Plus. Ty obsahují například 20palcová kola, sportovní podvozek, pedály z ušlechtilé oceli, elektricky stavitelná přední sedadla a řadu dalších doplňků.

Související články

Témata
2. 2. 2011 09:29
Re: 60 000
to si pis, ja osobne by som sa hanbil nastupovat do akehokolvek SUV...Akosi mi to evokuje nie prave inteligentnych Amikov >:-[]
Avatar - white label
1. 2. 2011 23:16
Re: Pěkný
To mi zas tak nevadí, je to sport paket a nějak se přece ten vzduch k brzdám dostat musí... ;-)
Mě spíš vadí to překombinované řešení prahů, zvlášť v té bílé to půsbí trochu rušivě, nehledě na to, že to bude dost nepraktické...
Inspirace tvaru aludisků irocem je snad jasná...
[odkaz]
[odkaz]
1. 2. 2011 22:38
Re: 60 000
[odkaz]
Avatar - R32
1. 2. 2011 19:59
Re: 60 000
Výber z R-Line paketov je veľmi široký (interiér, exteriér), neviem ako pri tomto novom Touaregu no pri ostatných modeloch je voliteľná položka aj R-Line disky... A cena je subjektívna, v každom prípade VW za svoje úpravy pýta dosť, aspoň je zaručená určitá exkluzivita. ;-)
Avatar - R32
1. 2. 2011 19:54
Re: Kde technika nezvlada preteky tam je VW
Čo to trepeš? Pajero, Navara alebo X5 sú sériovky s nálepkami a lepším filtrom proti piesku? Asi by si bol potom prekvapený čo za sériovky jazdia napr. v DTM >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud