Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ženeva 2014, den první: Velká fotogalerie

4. 3. 2014
117
31
Zobrazit náhledy (117)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
První den ženevského autosalonu je za námi. Přinášíme vám výběr toho nejzajímavějšího, co je na letošní Salon de l’Auto k vidění.

Ženevský autosalon je právem považován za největší událost roku ve světě nových aut. Automobilky se letos v nevídané míře vytasily s novými miniauty. To ale není žádným překvapením, malé rozměry, nízká hmotnost a slabý motor znamenají nejjednodušší cestu k nízké spotřebě. A o tu jde dnes na evropském kontinentu především.

Novinky jako 108, Aygo, C1, Celerio neboTwingo řádně sníží flotilový průměr pozorně sledovaného CO2 a nechají svým tvůrcům volnější prostor pro modernizaci větších modelů.

Ale svět aut zatím naštěstí není jen o úsporných motorech. Potěšme proto naše oči pohledem na atraktivní sporťáky – ať se jedná o Audi TT, Koenigsegg One:1, Maserati Alfieri nebo extravagantní Gumpert Explosion.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Ešte raz, kým to niekto konečne pochopí...
| 8. 3. 2014
Nechci, aby som ti napísal, čo si o tomto tvojom postoji myslím. :-!
Ešte raz, kým to niekto konečne pochopí...
| 7. 3. 2014
Tuhle reakci jste nemyslel vazne, ze ne? Takovy mensi plivnuti... Jestli mate pocit, ze tento web si kritiku nezaslouzi, zijete mimo realitu.
Ešte raz, kým to niekto konečne pochopí...
| 7. 3. 2014
Ja si za svojim stojím. Buď je niekto tak lenivý, alebo nemá dosť rozumu na to, aby dokázal popisy k fotkám tvoriť. Prípadne oboje. A ani jedno ani dotyčného, ani ACZ nectí. A ešte si tú neschopnosť či lenivosť ospravedlníte spôsobom hodným človeka, akého Jaroslav Hašek v slávnom Švejkovi nazval "ignorantským hovadem". Viac k tomu niet čo dodať.
Fuj
| 7. 3. 2014
škodovácká světla - to jsou nejhnusnější přední světla, která jsem kdy viděl.
Ešte raz, kým to niekto konečne pochopí...
| 6. 3. 2014
Coz o to, poznat model neni tezke, ale bylo by dobre zminit upravce nebo treba blizsi info o konkretnim modelu...proc vznikl apod...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku