Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ženeva živě: Hrubá stavba autosalonu zahájena (online kamera)

Ondřej Láník Ondřej Láník 22. 2. 2008 • 11:09
7
Oficiální internetová stránka autosalonu nabízí možnost sledovat přípravy autosalonu on-line kamerami...

Poslední dny jsou plné očekávání co dalšího přivezou automobilky na nejdůležitější jarní autosalon v Evropě. Prakticky každý den je vypuštěna nějaká důležitá tisková zpráva, odkazující media na autosalon do Ženevy. Je to přirozené, neboť firmy investují nemalé částky do prezentace na výstavě nejen kvůli švýcarskému publiku, ale i kvůli mnoha návštěvníkům z Evropy či zámoří.

Důležité je zaujmout novináře, kteří jsou prvními z těch, kdo by měl pomoci vrátil vysoké částky investované do expozic. Novinky a designérské studie táhnou nejvíce, což výrobci vědí a snaží se využívat autosalony k prezentaci toho nejnovějšího. Často ale jde o zvláštní premiéry, protože dnes obvykle proběhne hrubé představení již před autosalonem a na výstavě jsou zejména upřesňovány podrobnosti konstrukce, technická data a detaily karoserie nebo interiéru.

Protože mezi návštěvníky i novináři je mnoho mužů nemohou chybět pohledné hostesky a modelky, které radí resp. pózují a tak přitahují oči a objektivy žurnalistů. Novináři mají pouhé dva dny na to, aby odhalili všechny novinky, prozkoumali je do detailu a informovali čtenáře, posluchače a diváky. Vše pro nás naostro začíná už za 11 dní, v úterý 4.3.2008, kdy se otevřou brány Palexpa pro novináře. Na Auto.cz můžete být s námi u toho.

Oficiální internetová stránka autosalonu nabízí možnost sledovat přípravy autosalonu on-line kamerami, které naleznete na následujících odkazech:

webkamera č.1,

webkamera č.2.

Související články

Avatar - Johny.Rico
22. 2. 2008 11:44
JJ, už se tam moooc těším:-)
Pokud to bude taková paráda jako minule, tak mě to zase nezklame. Ale náhodou, i Brno je velmi kvalitní již. Výrobci chápou, že Česko je prostě středozem ve výrobě a vývozu aut, tak nesmí zanedbávat.
22. 2. 2008 09:36
Re: kamery
Díky za upozornění, už je to opraveno.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud