Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Apollo IE: Pekelný stroj burácí a pálí gumy v centru Hongkongu. Naživo jej určitě nepřeslechnete!

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 12. 12. 2017
29
1
Zobrazit náhledy (29)
Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE Apollo IE
Nový supersport se poprvé objevil na veřejných komunikacích a způsobil pořádný rozruch. Přiložené video ukazuje, jak šílená bestie to ve skutečnosti je.

360p720p

Horká novinka Intensa Emozione značky Apollo se nám již oficiálně odhalila a objevily se i první záběry z okruhového testování v Itálii. Až nyní jsme se ale dočkali supersportu na veřejných silnicích a hned z toho bylo velké pozdvižení. IE je totiž nejen nesmírně výkonné, ale i hlučné auto, jak dokládá přiložené video z centra Hongkongu.

Připomeňme, že pod kapotou stroje pracuje 6,3litrový dvanáctiválec s přirozeným sáním o výkonu 769 koňských sil a 760 N.m točivého momentu. Řazení obstarávají páčky pod volantem prostřednictvím šestistupňové sekvenční převodovky.

Robustní motor je ukryt v těle o hmotnosti 1250 kilogramů, za níž tvůrci vděčí monokoku z uhlíkových vláken. Z klidu na stovku to supersportu trvá 2,7 sekundy, pokračovat lze na maximální rychlost 335 km/h.

Závěrem ještě připomeňme, že Apollo IE vznikne v úzce limitované edici deseti kusů, přičemž jeden přijde na nemalých 2,3 milionu eur (58 milionů Kč). Součástí ceny je i program konající se po nejznámějších evropských okruzích, na kterých budou vlastníci měřit své schopnosti.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Hammunasakra
Neni to špatný
| 12. 12. 2017
Ale myslim že sem slyšel lepší = a ne jeden ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku