Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AUTO 7 - 18/04

Tomáš Zajíček Tomáš Zajíček 31. 8. 2004 • 20:16
Opel Astra GTC slibuje více emocí. Sportovní třídveřový hatchback se představí na pařížském autosalonu a rozhodně nezapře příbuznost k poslední generaci astry.

Přímo na věc…

PREMIÉRA

Opel Astra GTC slibuje více emocí. Sportovní třídveřový hatchback se představí na pařížském autosalonu a rozhodně nezapře příbuznost k poslední generaci astry.

NOVINKY

Rudá záře nad Kladnem? Ale ne, spíš nad Maranellem, kde se rodí nástupce populární modeny. Ferrari F430 bude bezesporu ozdobou nadcházející motoristické show v Paříži. Všech 5 pohromadě bude mít Mazda po uvedení nového modelu s tímto číselným označením.

JÍZDA

Jak jede VW Phaeton s nejmenším motorem z nabídky jsme vyzkoušeli přímo v místě jeho zrodu.

TAJNÉ PROJEKTY

Fiat má recept na úspěch: malá auta. Jak by mohla vypadat třídveřová panda a nové punto? Dřív, než se prototyp Mercedes-Benz B stačil „obléci“, my jsme ho vyfotili.

JÍZDA

Ford je největším výrobcem SUV na světě, takže maverick může čerpat z bohatých zkušeností automobilky.

TEST

V olympijském duchu jsme otestovali ctavii druhé generace, která se oděla do slušivé výbavy Elegance a skromně si nechala na „zadek“ vytetovat nápis 2.0 TDI.

TEST

Nedávno nás příjemně osvěžila Micra Spring, teď Nissan nabízí svižnější model s turbodieselem dCi 1.5. Stojí za to?

TEST

To není žádný hokus pokus, ale Ford Focus v plné parádě, přesněji řečeno v plné výbavě verze ST170. I když o jistý pokus tu jde: skloubit sportovce a stěhováka.

TEST

Nevoní vám vysokohorská přirážka? Zkuste Citro¨en Berlingo XTR s odpočtem DPH, který je pro hory jako stvořený.

…a vše kolem

RELAX

Zbláznilo se Ferrari a vrhlo se na výrobu hodinek, notebooků, foťáků a bicyklů? Nikoli, to jen neméně slavní výrobci tohoto zboží přispěli těmi nejlepšími kusy do „červené“ kolekce.

TUNING

Nabídky z Evropy i Ameriky se jen hrnou. Všude chtějí vidět Mini Cooper Pavla Dolejšky. Vy uvidíte i to, co běžně zůstane skryté pod povrchem.

PATINA

Vrah patří za mříže, ale tenhle vrah na startovní rošt. Řeč je totiž o legendárním závodním automobilu Porsche 550 Spyder, který si díky své nebojácnosti vysloužil přezdívku „vrah obrů“.

CO JE TO?

Jak ušetřit a při tom se příliš neomezovat v rozletu? Nemusíte jezdit s lehkou nohou, stačí se seznámit se systémy pro úsporu paliva.

PRODEJNÍ AKCE

Pokud jste nestihli prázdninové slevy, nevěšte hlavu a nechte se příjemně překvapit podzimní nabídkou českých importérů automobilů.

SERVIS

Když se řekne pokryto, vybaví se vám možná mobilní operátor, ale řeč je o souboru map ČR.

BAZAR

Použitý klokan pro pět lidí na šest písmen: kangoo. Náš tip: novější model s turbodieselem 1.5 dCi.

LAHŮDKA

Chevrolet Corvette vám otevírá svou duši a hlavně střechu. Roadster šesté generace této americké sportovní legendy je tu! V Americe mu dokonce odpustili i kapánek vyšší spotřebu.

V JEDNÉ STOPĚ

Doktor s citem pro techniku? To může být jedině Jeremy Burgess, který už čtvrt století připravuje špičkové stroje pro ty nejlepší bikery. Seznamte se, prosím.

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku