Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AUTO 7 - 27/04

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 3. 11. 2004 • 07:01
Chrysler 300C ve verzi sedan je klasickým americkým křižníkem silnic, nová kombi verze označená Touring si rozměry lodi zachovává, kvůli její prostornosti se však spíše hodí přirovnání k tankeru.

OBSAH 27

Přímo na věc…

PREMIÉRA 6

Chrysler 300C ve verzi sedan je klasickým americkým křižníkem silnic, nová kombi verze označená Touring si rozměry lodi zachovává, kvůli její prostornosti se však spíše hodí přirovnání k tankeru.

NOVINKY 8

Po sérii špionážních fotografií vám ukážeme oficiální podobu BMW řady 3. Máme i fotografie k novému Hummeru H3. A i když nad nástupcem Nissanu Maxima visí otazník, myslíme si, že známe i jeho podobu.

TAJNÉ PROJEKTY 12

Francouzský Renault už čile testuje malý model Clio, nám se však podařilo získat fotografie. Ze zcela jiného soudku je pak vrcholná verze Jeepu Grand Cherokee s označením SRT-8.

JÍZDA 14

Kia Sportage nové generace si brousí zuby hned na tři segmenty. Vyzkoušeli jsme ji jako jedni

z prvních. Už víme, jak dobrá je ve skutečnosti.

TEST 16

Peugeot 407 SW nabízí pocity jako pohodlná jachta. Naštěstí tolik nehoupe, nicméně po silnici pluje skutečně plynule a bez kodrcání.

JÍZDA 18

Na silnicích v okolí Mnichova jsme vyzkoušeli první otevřené BMW s turbodieselem pod kapotou. Jak se projevuje jinak znamenitý dvoulitr v kabrioletu trojkové řady?

TEST 22

Dlouho čekávané levné auto Dacia Logan jsme otestovali jako jedni z prvních v Česku. Překvapilo nás, nebo zklamalo?

TEST 33

Hyundai není ve světě automobilů žádným nováčkem, postrádá ale tradici. V boji o důvěru zákazníků tak může spíš příjemně překvapit.

Jako v případě nového SUV Tucson.

SROVNÁVACÍ TEST 42

Postavili jsme proti sobě v současnosti nejsportovnější verze oblíbených kompaktních aut Opel Astra a VW Golf. Třetího do party jim dělalo nové BMW řady 1.

…a vše kolem

LAHUDKA 20

Nulové emise – hudba budoucnosti? Kdepak. Volvo 3CC rozhodně není prvním konceptem elektromobilu, je ale jedním z nejzajímavějších.

TUNING 24

Střepy prý přinášejí štěstí. Pro Pepu byly dvě nezaviněné nehody, při nichž sice neřinčelo sklo, ale muchlaly se plechy, vlastně požehnáním. Pokaždé ho donutily udělat další krok k naplnění jeho snů.

SERIÁL 26

Také každoročně sháníte dárky na poslední chvíli? Chybí vám inspirace? Sledujte naši pravidelnou rubriku vánočních motoristických tipů na dárky. Hračky a modely nejsou jen pro děti…

PRODEJNÍ AKCE 29

Jaké slevové akce přinesl první listopadový týden? S blížícím se závěrem roku se výrobci snaží prodávat, jak jen to jde. S námi budete mít kompletní přehled.

PATINA 34

Půl století od vzniku prvního designérského oddělení automobilky Nissan (tehdy Datsun) slavili v Tokiu také početní vyslanci všech šesti současných světových center designu Nissanu.

BAZAR 36

Velký a reprezentativní. Tak takový je Opel Omega, který má v bazarech své pevné místo. Jaké má tato ojetina slabiny, a v čem naopak potěší?

AKCE 38

Řadě dopravních nehod by šlo zabránit, kdyby řidiči věděli, co dělat a jak se zachovat v krizových situacích. Přední výrobci automobilů proto pořádají pro své zákazníky vlastní školy bezpečné jízdy.

AKCE 39

Aktivita bezpečné silnice dětem začíná přinášet první plody.

TECHNIKA 40

Tříválcové motory v žádném případě nepatří do starého železa. Ba naopak. Díky příznivé spotřebě si nacházejí stále více zákazníků. Na příkladech motorů ze Škodovky vám ukážeme jejich techniku.
Odkazy:

www.auto7.cz

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku