Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Auto7 - 34/2005

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 22. 8. 2005 • 09:55
O předchůdci modelu Peugeot 407 Coupé se říkalo, že má vizáž jako ferrari. Novinkou, kterou nyní francouzská automobilka odhalila veřejnosti, je na tento trend navazující model 407 Coupé.

Obsah

Přímo na věc...

PREMIÉRA      6

O předchůdci modelu Peugeot 407 Coupé se říkalo, že má vizáž jako ferrari. Novinkou, kterou nyní francouzská automobilka odhalila veřejnosti, je na tento trend navazující model 407 Coupé.

novinky      8

V předstihu máme první údaje o novém modelu Kia Magentis, víme, co chystá Nissan do Frankfurtu, a ukážeme vám, jak vypadá nové Suzuki Vitara. Podařilo se nám také „vyšťourat“ informace o dalších plánech Citroęnu a Peugeotu v motorsportu. Některá zjištění jsou hodně zajímavá.

tajné projekty      14

Čtvrtá modelová řada Porsche dostala zelenou. Bude se jednat o velký čtyřdveřový sedan s názvem Panamera. My už máme první informace přímo z bran závodu v Zuffenhausenu.

SPOTŘEBITELSKÝ test      16

U testovaného Volkswagenu Golf Plus 1.9 TDI jsme se tentokrát zaměřili na postřehy během cestování na dlouhé vzdálenosti. Jak nám vyhovuje základní turbodieselový motor? Je auto vhodné pro rychlé přesuny napříč Německem?

test      22

Nejsilnější turbodiesel dokáže v třídveřovém Mercedesu třídy A docela divy. Jak se nám tato kombinace zamlouvala?

srovnávací test      36

Uvažujete o koupi malého rodinného auta? Tak ještě počkejte a přečtěte si náš srovnávací test. Postavili jsme proti sobě Dacii Logan, Suzuki Swift, Škodu Fabii a Volkswagen Polo. Všechna auta měla benzinové motory objemu cca 1,4 litru. Co je podle našeho názoru nejlepší volba?

... a vše kolem

PENÍZE      18

Vypravili jsme se k náhodně vybraným dealerům, abychom pod rouškou anonymity vyzkoušeli, jak snadno, či obtížně lze koupit inzerované základní modely malých aut.

PATINA      20

Osudy některých aut jsou hodně zajímavé. Renault Alpine A 110 k nim určitě patří. Je to auto, které zazářilo, ale mělo dlouhou předehru i dohru.

TUNING      24

Jak vypadají luxusní tuningová kola Lexani?

Chcete si je dát na váš Chevrolet Spark? Úpravce JE Design si vzal do parády Audi A8 a firma CLRX zase BMW X3.

CO JE TO?      26

Vysvětlíme vám pojem progresivní pérování a podíváme se na konstrukci reproduktorů.

PRODEJNÍ AKCE      27

Období letních slev se pomalu blíží ke konci. My ale stále monitorujeme veškeré změny, takže jste díky nám na trhu akčních modelů v obraze.

BAZAR      31

Velké auto s neotřelým designem – to je Citroęn Xantia.

Lahůdka      34

Renault vyráží do terénu. Tedy lépe řečeno, asi jen zkouší reakce zákazníků. Studie Egeus se představí na zářijovém frankfurtském autosalonu. Vy ji už teď můžete poznat na našich stránkách.

SPORT      42

Provedeme vás zákulisím obrovského cirkusu MS v rallye. Zjistili jsme, co všechno s sebou musí týmy vozit na jednotlivé podniky.

Servis      44

Pokud pojedete přes Švýcarsko nemělo by uniknout vaší pozornosti Dopravní muzeum v Luzernu, kde lze narazit i na Tatru 77.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku