Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW: Bude otevřené i8 a další eMka

Michal Fokt Michal Fokt 17. 3. 2016 • 14:01
41
4
Zobrazit náhledy (41)
BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8 BMW i8
BMW představilo svůj obchodní plán pro příští roky. Počítejte mimo jiné i s větším přílivem "Freude am Fahren".

Vývoj u mnichovské automobilky v posledních letech v komunitě příznivců nevyvolával úplně nadšení, ale v tomto případě opravdu lze říci "ano, bude líp". BMW představilo na Annual Accounts Press Conference své plány pro další roky a vypadá to vcelku nadějně. Po všech stránkách.

Ale nejdříve k tomu, co BMW dělat musí, i kdyby třeba vůbec nechtělo. Připravuje se plug-in hybridní systém pro modely Mini, elektrické i3 s větším akumulátorem a tedy jízdním dosahem, dále pokračuje vývoj techniky vodíkových palivových článků, v rámci strategie Efficient Dynamics NEXT se pracuje na úsporných řešeních pro spalovací motory a iniciativa BMW iNEXT se zaměřuje na bezpilotní systémy, konektivitu a systémy související s elektromobilitou, lehkými materiály a moderním řešením interiérů.

Co ale potěší v první řadě, je oznámené rozšíření portfolia sportovních a sportovně laděných modelů. Jak už víme, hybridní kupé i8 dostane otevřenou verzi Spyder a dočkáme se jak nových čistokrevných modelů řady M, tak i méně nekompromisních verzí řady M Performance. Ty posledně jmenované se objeví patrně ve všech (nebo minimálně většině) masových modelech, to aby se "zhodnotil růstový a příjmový potenciál divize BMW M". Už jsem se lekl, že by to snad mohlo být kvůli po emocích toužících zákazníkům...

Související články

Témata
Avatar - Dinar
18. 3. 2016 07:23
Re: Jasně,
Vykáním tomu úrovni nepřidáš. ;-)
Ano, bezelstná upřímnost, tou se ve tvých článcích bavíme všichni, protože ta honda tam je, bohužel jenom ta honda, což je pro někoho, kdo předstírá práci redaktora automagazínu, smutné vysvědčení. :no:
Avatar - Michal Fokt
17. 3. 2016 21:01
Re: Jasně,
Pláčete na špatném hrobě, to si běžte vyříkat s oddělením komunikace BMW. Mě třeba ta bezelstná upřímnost pobavila, ale je mi jasné, že u vás to budou emoce úplně jiného druhu. :-) Ale za Hondu díky, je vidět, že tam někde ve vás je. :yes:
Avatar - Ja Prvni 123
17. 3. 2016 16:27
Proč je tam tolik textu v jazyce jiného kmene?
A dělat to nemusí... fakt ne!

:-!

Na druhou stranu v hračkách mi ta elektrika přijde nejméně škodlivá.
S autem tohodle typu stejně člověk vyjíždí, jen když je hezky... a nepotřebuje dojet daleko...

Na noční přejezd půlky Evropy , nejlépe koncem ledna, si stejně vezme sedana... normálního.
;-)
Avatar - Dinar
17. 3. 2016 14:57
Jasně,
FoKingu, jsou to bakaní účetní Němci, co jim jde jen o zisk, pro emoce si člověk musí k Hondě. >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud