Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW v novém videu poodhalilo M3 Touring i elektrickou nabíječku

Ondřej Mára Ondřej Mára 5. 12. 2020 • 18:05
23
2
Zobrazit náhledy (23)
BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring BMW M3 Touring

Mnichovská automobilka přinesla další pohled do imaginárního městečka M Town, kdy již parkuje M3 Touring a budují se M nabíječky elektromobilů.

V novém videu z imaginárního města M Town, které tentokrát nese podtitulek The Drop, mnichovská automobilka poodhaluje několik významných novinek a současně připomíná řadu klasických modelů. Celé video se přitom nese v tradičně zběsilém a úsměvném duchu.

Začněme ale od toho nejdůležitějšího, což je bezesporu krátký záběr na záď připravovaného BMW M3 Touring – tedy dlouho očekávaného modelu M3 s karoserií kombi. V kufru přitom nesedí nikdo jiný, než současný šéf divize M Markus Flasch, který přitom listuje novinami „Lap Times“. Stačí si jen v čase 1:20 zastavit video.

Hned v následující scéně můžeme v popředí vidět část konceptu BMW M3 pick-up z roku 2011, který se ale nedočkal výroby. V M Town přitom posloužil jako užitkový vůz pro přepravu nabíječky elektromobilů, kterou zrovna jeden z techniků instaluje na chodník.

Divize M tak nahrává stále častějším spekulacím o vývoji několika ostrých plug-in hybridních modelů, které si vystačí s obyčejnou zásuvkou Type 2 pro pomalejší nabíjení střídavým proudem. Vrcholným představitelem nabídky plug-in hybridů by přitom mohl být i model X8 M45e s kombinovaným výkonem okolo 750 koní.

video

Na záběrech můžeme vidět řadu pozoruhodných kousků z nabídky divize BMW M, od legendárních klasik M3 generace e30 a e46, až po současné generace modelů M3, M5 nebo X6. Kromě celých aut se ale automobilka zaměřila i na menší detaily, včetně stylového budíky s působivým zvukem, řadu doplňků do šatníku neb stylová kola M Performance.

Nejzajímavější částí videa ale zůstává první pohled na model M3 Touring, který je splněným přáním řady nadšenců a navíc by se měl stát důstojnou odpovědí na modely jako je Mercedes-AMG C63 kombi nebo Audi RS4 Avant. Na konkrétní parametry modelu si ale ještě budeme muset počkat.

Související články

Témata
5. 12. 2020 21:33
Foto ze zivota
Prijedu do mesta, vylozim neco z kufru a zatimco na neco cekam, sednu si na naraznik otevreneho kufru a zacnu cist papirove noviny.
Pohodicka.

Takova bezna situace, vsak priznejme si, ze to se nam kazdemu stalo uz nescetnekrat :-) :-) :-)

Jinak M3 kombi 100% bomba, to jako joo!
5. 12. 2020 17:11
By Nadšenci
Svet v poradku, bych koupil, prakticnost, stejne ale jezdis vetsinu casu sam a nekoupis. Koupi na zapade a my v tom pak dokvrdláme

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud