Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání. Výsledek má příď z octavie a dva motory

Jan Zajíc Jan Zajíc 16. 12. 2019 • 01:27
17
7
Zobrazit náhledy (17)
Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání Britové změnili Škodu Felicia Pickup k nepoznání

Ve Velké Británii vzniklo jedno zajímavé auto, které by se mohlo líbit fanouškům pick-upů, škodovek nebo obecně tak trochu bizarních strojů.

Britská společnost Bennett Built Motorsport totiž ve spolupráci s GJP Fabrications postavila pick-up, jehož tvary by vám mohly povědomé. To proto, že jeho kabina pochází ze Škody Felicia Pickup. Její příď ovšem byla výrazně přepracována ve stylu Octavie RS třetí generace před faceliftem.

Z českého bestselleru pochází světla i nárazník, podobné tvary má i kapota. Ta ovšem musela být zvýšena, aby se pod ní vešel netradičně řešený pohon - ale o něm až později.

Vůz dále dostal široké blatníky, černá litá kola a výrazný červený lak. Základem stavby pak je trubkový rám.

A teď už k tomu motoru. Vlastně jsou pod kapotou dva, mělo by jít o dva atmosférické čtyřválce ze Suzuki Swift Sport o výkonu 100 kW. Proto také zajímavý kříženec dostal jméno Skoduki. Jak si tvůrci poradili s jejich umístěním, naznačuje přiložené video (natočené bohužel mobilem na výšku).

Tak jak se vám Skoduki líbí?

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
17. 12. 2019 09:14
ten pickup
mel vetsi cenu
17. 12. 2019 07:16
Zbytočná kopa šrotu
Keby to robili nejakí študenti, ok, dáva to zmysel. Takto to nemá ani praktický význam, ani to nelahodí oku. Zbytočná kopa šrotu.
16. 12. 2019 21:33
Je to jak vystříhaný pudl.
Ta disproporčnost jde na vrub dvěma motorům pod kapotou. Taky to bude dost těžké na předek a jízdní vlastnosti budou na úrovni lamy v agónii. Jako auto je to nepoužitlné, ale řemeslně je to zvládlé dobře.
16. 12. 2019 20:38
Masakr
Co na to říct a neurazit... Třeba: proporčně nevyvážené! Nechť to prodajů Kaipanovi ,ti by po tom mohli sáhnout. :D
16. 12. 2019 20:17
colinfurze
Nejlepší je tento borec

https://www.google.com/url?…

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku