Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Buick LaCrosse: první ochutnávka modelu 2010

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 27. 8. 2008 • 23:01
1
7
Americká automobilka Buick zveřejnila první fotografii sériového modelu LaCrosse v provedení pro modelový rok 2010.

Nová generace modelu LaCrosse se veřejnosti představí ve světové premiéře na letošním listopadovém autosalonu v Los Angeles. První zákaznicí si tento model budou ze showroomů v USA odvážet na jaře příštího roku.

Design karoserie nové generace Buicku LaCrosse je silně inspirován letošním konceptem Invicta, který měl premiéru na autosalonu v Pekingu. Projekt konceptu Invicta je výsledkem spolupráce firemních designérů v Michiganu a Šanghaji.

Sériový model má tedy vycházet z linií konceptu, což by mělo znamenat, že LaCrosse dostane sportovnější vzhled v kombinaci s klasickými prvky značky Buick. Nabídka pohonných jednotek by měla obsahovat vedle vidlicových šestiválců i řadové čtyřválce.

Doporučujeme
Buick Invicta: nový směr pro design Buicku

Témata
Avatar - euro89
28. 8. 2008 20:37
Re: moc toho neukázali....
njn... :-( v GM jsou neschopný lidi a neuměj řídit velkej koncern... nejdřív mě naštvali, že zavřeli mojí nejoblíbenější americkou značku Oldsmobil a teď to vypadá bledě i s Buickem, který mimochodem byl na pokraji krachu v době, kdy se ve vedení GM rozhodovali, jestli zachránit Oldsmobil, nebo Buick... rozhodli se pro Buicka, ale spíš to vypadá, že ho nezachránili, ale jen mu prodloužili život... a třeba Saabu se taky zrovna pod křídly GM moc nedaří... :'-( osobně přeju GM úspěchy, ptž má v koncernu značky, který mám rád... :yes:
Avatar - prekladys
28. 8. 2008 08:06
Re: moc toho neukázali....
na to budeš muset nejspíš zapomenout, letos se americký buick pravděpodobně nedostane ani na 100t. vyrobených aut, průměrný věk kupce je 65 let a otázkou je, zda tento projekt nebude v USA jen labutí písní značky. v číně se buicku vede velmi dobře, ovšem po ukončení výroby modelů převzatých z USA bude produkovat již jen globální modely, jenž svým původem sahají do austrálie (holden), JK (chevrolet-daewoo) a taky číny. a tahle auta v evropě prodává opel a chevrolet. ovšem pokud se ti aktuální trojice amerických buicků líbí, tak věz, že nejvíce zákazníků přešlo na velké hyundaye. GM evidentně na této značce velmi záleží, protože v USA symbolizuje střední třídu jako takovou a je to jeden z posledních amerických masových výrobců sahajících až ke kořenům amerického automobilismu (od 1903, vynálezce rozvodu OHV), ale to je život. spekuluje se o dovozu čínských buicků do USA.
Avatar - euro89
28. 8. 2008 01:14
moc toho neukázali....
zatim toho moc neukázali, ale ptž se mi všechny nový Buicky dost líbí, myslim, že tohle nebude vyjímka... :yes: jen by to chtělo, aby je GM začal prodávat ofiko i v evropě, jako Cadillac...
27. 8. 2008 16:03
Re: Hm
Myslim, ze jsou lepsi varianty :-) .Trosku jsem nikde nenasel odkaz na rok 2010,me to pridje jako naprosto normalni maska,to ani nemuseli odkrejvat toto :-)
Avatar - Pierro
27. 8. 2008 15:36
Re: Hm
No než tohle tak to radši ten stodvaciášek... >:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud