Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Bullit Hero 50 není nový limitovaný Mustang, ale je to stylová padesátka nejen pro mladé

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 20. 9. 2019 • 11:51
4
2

Bullit Hero 50 představuje nejnovější motocykl z produkce společnosti Bullit Motorcycles, jejíž specializací jsou maloobjemové jednostopé stroje.  

Společnost Bullit Motorcycles nemá nic společného s automobilkou Ford a jejím kupé Mustang Bullitt inspirovaným slavnou detektivkou, i když její motocykly se rovněž mohou pochlubit notnou dávkou stylu, který by jistě ocenil i Steve McQueen.  

Nabídce společnosti Bullit Motorcycles, v jejímž názvu o jedno písmenko T méně než ve jméně poručíka Franka Bullitta, vévodí motocykly se vzduchem chlazenými jednoválcovými čtyrtakty o objemech 250 a 125 kubických centimetrů. Všechny tyto stroje přitom sází na styl klasických motocyklů šedesátých a sedmdesátých let.

Bullit Hero 50, jehož srdcem je prozatím blíže nespecifikovaný vzduchem chlazený čtyřtaktní jednoválec o objemu do 50 kubických centimetrů, se vydává ve stopách svých starších a větších sourozenců a představuje malý stylový scrambler, který udělá radost nejen nejmladším držitelům řidičského průkazu.

Bullit Motorcycles vedle vzhledu své novinky vyzdvihuje především její hliníkový rám klasické konstrukce, který doplňuje moderní upside down vidlice vpředu a centrální pružící a tlumící jednotka zadní vidlice. Pozornost si pak zaslouží u motocyklu tak malého objemu použití kotoučové brzdy vpředu i vzadu a zmínit lze i dvojitý výfukový systém, který ústí do jediné koncovky pod sedlem.

Bullit Hero 50 prozatím nemá stanovenu cenu, s níž zamíří na trh, ale do konce října má být v prodeji ve Velké Británii, Francii a Portugalsku.

Zdroj: Bullit Motorcycles

Související články

Témata
21. 9. 2019 07:12
Prskolet
S padesátkama ať jdou do hajzlu.Nejede to a ještě to bude stát určitě balík prachů. Lepší 125 skutr,na tom se aspoň člověk trochu sveze.
21. 9. 2019 06:20
bulit hero
moped stadion stál 1850kč, pionýr 3500. mustang 3800. bulík bude za 80 tisíc. mladí šílí :-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud