Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chevrolet oslavuje 100 let svých užitkových vozidel úchvatným pick-upem

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 5. 10. 2017
6
4
Zobrazit náhledy (6)
Chevrolet C-10
Chevrolet hodlá 100 let svých užitkových vozidel oslavit ve velkém stylu a součástí oslav bude i představení nádherně upraveného pick-upu C-10 z roku 1967.

Chevrolet již nyní zahajuje oslavy významného výročí svých užitkových vozidel, které zahájil připomenutím jejich historie, na něž naváže mimo jiné speciálními edicemi svých aktuálních pick-upů a také řadou upravených vozidel.

Mezi ta se zařadí i Chevrolet C-10 z roku 1967, který zástupcem prvního modelového roku druhé generace řady C/K, představující pro značku výrazný milník díky svému vzhledu, jemuž vděčí za úspěch, který měla v době uvedení na trh u zákazníků.

Chevrolet prozatím zveřejnil pouze sérii snímku tohoto pick-up, jenž má spojením minulosti a současnosti, protože pod jeho klasickými liniemi v odstínu pojmenovaném Centennial Blue se má ukrývat moderní technika, která je však v současnosti tajemstvím.

Pouze lehký náznak, že tento C-10 bude disponovat pořádným stádem koní pod kapotou, představují 20palcová kola s pneumatikami Pirelli P-Zero, za nimiž lze zahlédnout moderní kotoučové brzdy na předních i zadních kolech, což v roce 1967 rozhodně nebyl standard tohoto modelu.

Chevrolet hodlá poskytnout bližší informace k technice tohoto pick-up C-10 až v rámci jeho představení návštěvníkům veletrhu State Fair of Texas pořádaného během října a následně na tradiční listopadové SEMA Show v Las Vegas.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Barrichello
Chevrolet měl i lepší pikapy
Barrichello
| 6. 10. 2017
ale jako celek sou legendární. Jinak Silverado v září v USA výrazně bodovalo :yes: :yes:
Avatar - wakantanka
Úchvatný?
wakantanka
| 5. 10. 2017
Camino je pre mna krajsie. :-)
Úchvatný?
Ted
| 5. 10. 2017
Nelibi?
Ja bych ho strasne chtel. Je naprosto krasnej.
Avatar - Wolfsteen
Úchvatný?
Wolfsteen
| 5. 10. 2017
Co je na tomhle autě úchvatného??

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku