Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chevrolet Volt předčasně odhalen. Byla to lidská chyba nebo snad náhoda?

15. 9. 2008 • 23:20
9
2
Zobrazit náhledy (9)
Chevrolet Volt Chevrolet Volt Chevrolet Volt Chevrolet Volt
Oficiální snímky Chevroletu Volt, který se veřejnosti představí nejdříve příští rok, se předčasně objevily na internetu. Že se jedná opravdu o oficiální snímky, dokazují vysocí představitelé General Motors, kteří pózují vedle auta.

Podle informací z General Motors se snímky na internetu objevily omylem. Obrázky byly na okamžik zveřejněny na stránce GM pro novináře. Přestože byly záhy staženy, nezabránilo to tomu, aby se začaly šířit po internetu.

Objevují se také spekulace, že únik fotek nebyl náhodou, jak tvrdí oficiální zprávy z General Motors. Původně se měly první snímky na veřejnosti objevit příští týden u příležitosti stého výročí založení Chevroletu, předčasné zveřejnění by mohlo přinést větší zájem veřejnosti. Na fotografiích vedle Voltu pózují nejvyšší představitelé General Motors – Tony Posawatz, Bob Lutz, Bob Boniface, Frank Weber a Andrew Farah.

Chevrolet Volt je hybridním autem nové generace. Pod kapotou se bude nacházet atmosférický benzinový motor o objemu 1,4 litru, který ale slouží jen k pohonu generátoru. Kromě toho bude možné dobíjet baterie z elektrické rozvodné sítě. V USA se Volt má začít prodávat na konci roku 2010, ještě předtím se v červnu 2009 objeví v druhém dílu filmu Transformers. Pro natáčení ale byl použit Chevrolet Malibu s karoserií Voltu.

Témata
15. 9. 2008 11:12
Re: fotky
Vyzerá to výborne, ale asi by nás skôr zaujímali tie motorové parametre a systémy, takto je to zatiaľ len sofistikovaná reklama.
15. 9. 2008 10:24
fotky
fotky jak na internet do seznamky >:D :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku