Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Citroën ukazuje, jak odolné je Berlingo. Posadil do něj jezdce z WRC a poslal ho na rallye trať

Jan Zajíc Jan Zajíc 26. 8. 2019 • 22:42
25
6
Zobrazit náhledy (25)
Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC Citroen Berlingo WRC

Britské zastoupení Citroënu se nám zvláštním způsobem snaží ukázat, jak robustní a odolné je užitkové Berlingo.

Za volant proto poslalo pilota svého WRC týmu Esapekku Lappiho a vedle něj posadila spolujezdce Janneho Ferma. Právě tohle posádka mimochodem nedávno vybojovala druhé místo na finské rallye.

Tentokrát se oba chlapíci měli popasovat s okruhem Langley Park, který slouží jako testovací trať a jako "rallye škola". Finové však dostali poněkud nezávodní stroj - užitkové Berlingo Van v provedení Worker.

To nabízí o 30 milimetrů vyšší světlou výšku, ochranu podvozku a větší kola s pneumatikami Mud & Snow. Ale jak je vidět z videa, borci z WRC si jízdu s Berlingem rozhodně užili. Podívejte se sami.

Doporučujeme

Témata
Avatar - wakantanka
26. 8. 2019 14:06
Re: ESP
čo ja mám info tak sa to dá stále, len poodpájaš ďalšiu kopu iných vecí, niektorých viac, niektorých menej potrebných. :)
26. 8. 2019 12:47
Re: ESP
jj pojistka ABS, ale nevím jestli to u dnešních přetechnizovaných aut jde takhle jednoduše. To by nám musel říct nějaký odborník jestli se tady v diskuzi vyskytuje.
Avatar - wakantanka
26. 8. 2019 11:31
Re: ESP
Tipujem že na ESP stačilo vytiahnuť niektorú poistku, zrejme tak odpojili aj niečo iné menej dôležité, ale kvôli výsledku za to stálo. :)
26. 8. 2019 10:30
Re: ESP
Pravda je že tohle musí vydržet každý auto. Není tam nic světobornýho, ale pohazovat si s autem takhle pěkně se zaplým ESP to nevidím moc reálně. Si to zkus. Začne ti to dělat věci který vůbec nechceš.
Avatar - xxc
26. 8. 2019 10:24
Re: ESP
Práveže s ESP veselo ísť mohli, lebo ich stabilizovalo. Takú cestu by malo vydržať každé auto, ja tam nič pozoruhodné nevidím. Mohli to nechať na elektronoch, či vydržia aj kolesá.