Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dopravní panoptikum: Chaos i létající auta. Co zažijete na kruhovém objezdu?

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 7. 3. 2022 • 09:12
11
Zobrazit náhledy (11)
Na jednom z kruhových objezdů si řidiči budou muset dávat pozor, v silnici jsou díry. Na jednom z kruhových objezdů si řidiči budou muset dávat pozor, v silnici jsou díry. Na jednom z kruhových objezdů si řidiči budou muset dávat pozor, v silnici jsou díry. Kruhový objezd na Jungmannově náměstí a zobousměrněná Národní ulice, 27. září 2020. Kruhový objezd na Jungmannově náměstí a zobousměrněná Národní ulice, 27. září 2020. Kruhový objezd na Jungmannově náměstí a zobousměrněná Národní ulice, 27. září 2020.

Nový díl Dopravního panoptika představuje nejkurióznější situace z kruhových objezdů. Ano, tohle všechno se opravdu stalo!

Zábavný pořad Dopravní panoptikum se zaměřuje na kuriózní, vtipné, trapné i bizarní situace z českých i světových silnic. Tentokrát zůstaneme věrni jednomu konkrétnímu typu komunikace, a sice kruhovému objezdu. I tady se totiž palubním a bezpečnostním kamerám povedlo zachytit situace, při kterých zůstává rozum stát.

Ale nebudeme předbíhat, všechno podstatné už se dozvíte v přiloženém videu. Pokud je vám tento druh automobilového humoru blízký, níže přikládáme odkaz na dřívější díl, ve kterém hrají hlavní roli drahé automobily… ve špatných rukou. A jestli jste tak ještě neučinili, nezapomeňte nás sledovat na instagramovém účtu @auto.cz, kde najdete upoutávky na nová videa s velkým předstihem.

Video se připravuje ...

Doporučujeme

Témata