Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ferrari FF ubere plyn: Facelift zjemní tvary přídě

Michal Fokt Michal Fokt 3. 2. 2016 • 13:49
5
4
Ferrari ukázalo druhý teaserový snímek faceliftu shooting brakeu FF. Vypadá to, že drzá vizáž původní verze bude poněkud zjemněna.

Současná Ferrari vsadila do značné míry na kontroverzi. Místo klasických uhlazených a čistých tvarů se s příchodem modelů 458 Italia, FF, ale i F12berlinetta objevily komplikované křivky a zlomy, pouze gétéčko California se jakž-takž drží tradiční designérské filozofie. A jak už to u takových počinů bývá, Ferrari tím získalo příznivce i odpůrce. Jaká ale bude situace po modernizaci, chystané na letošní rok?

Maranellští na prezentaci pro investory ukázali další teaserový snímek Ferrari FF 2017 a spousta lidí asi byla překvapena. Zdá se totiž, že budou výrazně zjemněny "hokejky" předních světlometů. Jejich spodní část bude nižší a protažená více do stran a horní část naopak vypadá kratší a jen s jedním pásem LED. Provedené změny si dále vyžádaly také změnu tvaru spodní části kapoty.

A kdy auto uvidíme? Je tu trošku informační šum. Hovoří se o výstavě Concorso d'Eleganza Villa d'Este, ale současně o 15. únoru. Jenže výstava automobilové krásy se u jezera Como koná jako vždy až koncem května. Takže se nechme překvapit - prostě to bude letos na jaře... Lze očekávat i další, tentokráte už drobnější změny vzhledu přídě i zádě, popřípadě interiéru, naopak na 6,3litrovém V12 se určitě nic měnit nebude, možná až na pár koní k dobru, spekuluje se však o nové automatické převodovce...

Související články

Témata
Avatar - guze
3. 2. 2016 21:20
Re: divím se že se tak hloupé auto jako je FF stále vyrábí
Dle tvych komentu budes asi preveliky odbornik na supersporty, coz? 8-s
Avatar - beibej
3. 2. 2016 20:16
Re: divím se že se tak hloupé auto jako je FF stále vyrábí
Veřejně ti říkám: už sem nikdy nepiš. :-!
Avatar - flyboyeda
3. 2. 2016 15:07
divím se že se tak hloupé auto jako je FF stále vyrábí
:-) a hlavně že se najdou tací co ho i chtěji, to mi hlava nebere
Avatar - netcar.xx
3. 2. 2016 13:10
Co to je
za hruzotvar BRAKEU?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud