Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ford bude rozdávat modely GT

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 30. 12. 2015
18
10
Zobrazit náhledy (18)
Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT Ford GT
Ford oficiálně oznámil, že na autosalonu v Detroitu nabídne návštěvníkům v rámci reklamní akce modely svého nejnovějšího supersportu.

Světová premiéra Fordu GT se odehrála v lednu roku 2015 na autosalonu v Detroitu, následně byl vystaven na březnovém autosalonu v Ženevě, v rámci doprovodného programu se představil v závodním provedení v Le Mans.

Ford hodlá přitáhnout pozornost k modelu GT i na blížícím se NAIAS 2016, jehož brány budou pro veřejnost otevřeny od 16. do 24. ledna. Automobilka zde plánuje zopakovat podobnou reklamní akci jako v případě uvedení aktuální generace Mustangu.

Návštěvníkům stánku značky Ford bude zdarma rozdáván model supersportu GT v měřítku 1:24. Tento model od společnosti Revell bude k dispozici v omezeném množství a bude se jednat o tzv. snap-kit, což je plastikový model, který lze složit bez lepidla a barev. V naší republice jsou tímto způsobem stavby proslaveny především domácí modely Monti System.

Model Fordu GT připravený pro autosalon v Detroitu tvoří celkem 14 dílů a jeho složení má trvat jen několik minut. Automobilka připomíná, že se jedná po modelech již zmiňovaného Mustangu a pick-upu F-150 Raptor o již třetí spolupráci s firmou Revell.

Vedle modelu připraveného pro autosalon v Detroitu nabídne Revell i propracovanější prodejní verzi Fordu GT tvořenou 28 díly s cenou 14,99 amerických dolarů (zhruba 375 Kč), jejíž maloobchodní prodej se má rozběhnout v dubnu roku 2016.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

politika
| 31. 12. 2015
Kde je vitan? Hergot nepouzivejte tydlety termity, kdyz umite sotva cesky;)
politika
| 31. 12. 2015
I guess, you´re not much in love with "koncern"............ ;-)
politika
| 31. 12. 2015
Vážně, kvůli blbýmu modýlku ? :-)
Avatar - white label
politika
| 31. 12. 2015
Napsal jsem concern, nikoli koncern... >:D >:-[]
politika
| 30. 12. 2015
You´re welcomed... ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku