Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ford Mustang v nových barvách

Jan Mička Jan Mička 7. 12. 2013 • 14:07
52
14
Zobrazit náhledy (52)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Nový Ford Mustang nemusí být pouze červený. Automobilka spustila stránky, na kterých si můžeme vůz prohlédnout i v jiných konfiguracích.

V červeném odstínu laku jsme si novou generaci Fordu Mustang prohlédli v rámci první statické prezentace, která 5. prosince proběhla v Barceloně. Na stránkách automobilky však již nyní můžeme najít sekci věnovanou pouze Mustangu, která vůz ukazuje v dalších konfiguracích. Pro nový Ford bude k dispozici deset odstínů laku karoserie a tři provedení litých kol ve velikosti 18 až 20 palců. Jen sami nahlédněte do konfigurátoru a sestavte si ikonický muscle car podle vlastních představ.

Šestá generace Fordu Mustang oficiálně dorazí i do Evropy. Pod kapotou se objeví vidlicový osmiválec o objemu 5,0 litru (313 kW), šestiválec 3,7 litru (224 kW) a přeplňovaný čtyřválec EcoBoost s objemem 2,3 litru a výkonu 227 kW. Vůz bude dostupný s manuální šestistupňovou i automatickou převodovkou s páčkami řazení pod volantem.

video

Související články

Témata
Avatar - Barrichello
9. 12. 2013 10:38
Stříbrná
ve stříbrný vypadá líp, ale pořád to není ono
8. 12. 2013 23:47
Re: Mustang
No, s hodnocením bych raději počkal. Ono totiž vůbec není jisté, jestli to nové "globální" Mondeo bude skutečně lepší, než to současné (poslední evropské). Stačí se podívát, kam se při posledním střídání generací posunul Focus a jaké tragické následky to mělo na prodeje jeho současné generace v Evropě.
Avatar - Bristol
8. 12. 2013 19:23
Re: Mustang
zrovna Mustang mi Aston nepřipomíná, Fiesta nové Mondeo ano... :-)
Avatar - Alpinis182
8. 12. 2013 12:36
Re: Mustang
Což o to Fusion Coupé z US, ale horší by bylo Fusion Coupé z EU >:D
8. 12. 2013 11:41
Re: Mustang
A co takhle u automobilek které jsou na světě sto let a více se mrknout do jejich historie a podívat se ne všechny modely kterých za tu doby vyrobili neuvěřitelné množství a hledat inspiraci tam.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud