Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Fotbalisté Bayernu Mnichov nafasovali nové služební audiny. Opět pojedou v elektřině

Jan Zajíc Jan Zajíc 13. 8. 2021 • 05:42
70
19
Zobrazit náhledy (70)
Audi pro fotbalisty FC Bayern Mnichov Audi pro fotbalisty FC Bayern Mnichov Audi pro fotbalisty FC Bayern Mnichov Audi pro fotbalisty FC Bayern Mnichov Audi pro fotbalisty FC Bayern Mnichov Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT Audi RS e-tron GT

Automobilka Audi je už od roku 2002 partnerem slavného německého fotbalového klubu FC Bayern Mnichov. A nejen hráče pravidelně vybavuje "služebními vozy".

Nová auta fotbalisté nafasovali i nyní. Ale zatímco ještě před pár lety si mohli do velké míry vybrat, jakým modelem německého výrobce se budou přesouvat na oficiální akce klubu, od loňska mají vozy přiděleny.

A jak asi tušíte, Audi chce, aby hvězdy Bayernu byly vidět v autech, v nichž bavorská automobilka spatřuje svou budoucnost. Tedy v elektromobilech.

Už loni tak hráči dostali elektrická SUV e-tron, letos budou jezdit v modelech e-tron GT a RS e-tron GT. Nové služebáky obdrželo 15 lidí z klubu, mezi nimiž jsou nejen fotbalisté, ale také zástupci managementu.

Desítka hráčů už si auta také vyzkoušela na vlastní kůži v areálu Audi driving experience center ve městě Neuberg. Rady jim při tom udělovali šampioni Formule E Lucas di Grassi a René Rast.

Audi e-tron GT a RS e-tron GT představují elektrické sportovně střižené sedany s masivním výkonem. Zatímco prvně jmenovaný nabízí maximální výkon 350 kW, druhý dokonce 440 kW.

Související články

Témata
14. 8. 2021 15:19
Re: Když to nejde dobrovolně...
Rusko, Čína, Austrálie, Kongo. V tom Kongu to těží v 90% strojově v povrchových dolech s ostatními kovy, jen 10% je těženo v Kongu ručně a prodáváno nelegálně překupníkům. Z těch 10% jen opravdu malé procento mohou tvořit děti, ale posílají je tam rodiče. To jen tak pro upřesnění.
14. 8. 2021 10:22
Re: Když to nejde dobrovolně...
Wtf, vsimnul sis vubec, kari, jake je tema clanku pod kterym diskutujeme?

:D :D :D

Jinak o ekologii obvykle diskutuju, kdyz nekdo polemizuje o ekologicnosti EV...

Vsichni totiz vyborne vedi, kde a kdo tezi kobalt do baterek. :-O
Ale tezba ropy ani jinych surovin nutnych pro spalovaci auta jim nevadi...
14. 8. 2021 10:20
Re: Když to nejde dobrovolně...
Takový blackout je/bude v Německu poměrně často. Jestli jsou v Německu fotbalisté taky OSVČ jako u nás, tak si myslím, že budou na pracovišti bez ohledu na pohon sponzorských vozidel :D
14. 8. 2021 09:00
Re: Když to nejde dobrovolně...
Komfort asi neutrpí, ale jejich ego určitě ;-) To bude výmluv, proč nemohli v elektru přijet - vybilo se to, zapomněl jsem to dát do zásuvky, nefunguje atd :-[]
14. 8. 2021 08:56
Re: Když to nejde dobrovolně...
Spíš mám pocit, že se pokoušel osvětlit, že pokud fotbalisté nebudou jezdit autem se spalovacím motorem, ale EV tak jejich komfort nijak neutrpí. Nějak nechápu co udělal špatně mimo to, že si dovolit napsat něco hovorovou češtinou :D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud