Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hyundai Equus: Nové skici třetí generace velké limuzíny

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 6. 1. 2009 • 12:48
2
33
Již v létě roku 2008 poodhalila automobilka Hyundai linie nové generace velké limuzíny Equus a nyní představuje skici, které pokračují v odhalování designu tohoto modelu.

Model Equus je určen především pro domácí trh, kde dokáže uspokojit nejvyšší manažery a vládní úředníky rostoucí korejské ekonomiky. Tento model pamatuje období, kdy většina produkce korejské značky těžila z licenčních modelů japonských automobilek a v současnosti je již v poslední fázi modelového cyklu. Limuzína, kterou lze v Koreji koupit v základním (5120 mm) nebo prodlouženém provedení (5390 mm) má pod kapotou vidlicové šestiválce 3,3 V6 (180 kW) a 3,8 V6 (195 kW) nebo vidlicový osmiválec 4,5 V8 (197 kW).

Nová generace největšího modelu značky Hyundai je ještě stále označována firemním kódem VI a automobilka prozatím neuvádí bližší informace, ale očekává se, že novinka přijede s karoserií větších rozměrů, než má její předchůdce. Pod kapotou se objeví motory 3.8 V6 Lambda a 4.6 V8 Tau, které budou pohánět kola zadní nápravy, a později by měla dorazit i verze s prodlouženým rozvorem poháněná motorem 5.0 V8 Tau.

Očekává se, že automobil přímo prošpikovaný moderní technikou vstoupí na domácí trh v únoru roku 2010 a součástí jeho standardní výbavy bude např. Lane Departure Warning System, varující před vyjetím z jízdního pruhu nebo přední i zadní světlomety ze světelných diod. S prodejem na evropském a severoamerickém trhu se prozatím nepočítá.

Témata
Avatar - delphino
10. 1. 2009 12:33
Re: A němci ...
nemyslím jen příslušnost ke státu ale taky k poloze na kontinetu, náboženství atp. Tedy říct němcovi že je východoevropan tak se urazí... vývoj "východoasiatů" a "západoasiatů" probíhal odděleneně, přesto že jsou na stejném kontinentu, zato "západoasiatů" a evropanů se prolínal pořád, perská říše, alexandr veliký,římani, osmanská říše.. to jsou pojmy jež nás propojovaly... s čínou je nepojilo nic.. max obchod s indii a ta se siamem a ten s čínou...
Avatar - Hammunasakra
10. 1. 2009 11:43
Re: A němci ...
... že rakušan je a ... a NACIONALISMUS věru jedna z NEJvětších "pitomostí" nás "homo namyšliens" se mi jeví :no:
PS: Ehm: "Tak je BOUREJME (HLAVně v HLAVě) navrhuji já" ;-)
10. 1. 2009 11:36
Re: Mercedes
Tak řekni angličanovi,že je skot,nebo rakušákovi že je slovinec. ;-)
To je logika.Jsou dané zeměpisné hranice,zřejmě je určili sami evropané,tak je dodržujme.
Avatar - delphino
9. 1. 2009 10:23
Re: Mercedes
řekni arabovi, nebo iráčanovi, že je to samí jak vietnamec a číňan a myslím že se nedožiješ příští hodiny.. dyť jsou to přece všichni asiaté...
Avatar - delphino
9. 1. 2009 08:47
Re: Kombinačka
kolegyně, tedy příště
zvolme jiné kolbiště
snad rým by to být moh
potrénujem tak další sloh

>:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud