Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jak budou vypadat fotogalerie na novém Auto.cz? Hlasujte!

Vitek Vitek 18. 12. 2012 • 04:49
52
Psali jste nám, jak by podle vás mohly fungovat fotogalerie v novém Auto.cz.

Nový design Auto.cz, jehož spuštění v ostrém provozu plánujeme už na začátek ledna, přinesl vedle estetických úprav také funkční změny. Jednou z těch největších jsou fotogalerie. Umožňují procházení náhledů, reagují na aktuální šířku okna a dovolují rozkliknout obrázek do maximálního rozlišení (až 1400 bodů na šířku).

Zatímco mnozí z vás tyto změny oceňují, objevily se výhrady vůči rozdělení náhledů a fotografie prostorem pro reklamu. Někteří čtenáři přišli se zajímavým nápadem: přesunout pás náhledů pod fotografii a orientovat ho horizontálně. Jak víte, chceme, aby se vám nové Auto.cz líbilo – koneckonců ho děláme pro vás. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost vybrat uspořádání fotogalerií hlasováním v anketě. Které možnosti dáváte přednost?

Varianta A – současná

Varianta B – s horizontálním pásem náhledů

19. 12. 2012 19:40
Reklamu rozhodně zvětšit :D
Človek si prohlídne 20 fotek a tu malou reklamu vedle ani není pořádně vidět >:D
19. 12. 2012 15:54
Možná už to padlo, takže omluvte případnou duplicitu připomí
ale jestli bych něco uvítal, pak aby kliknutí na fotogalerii neotevíralo nové okno. Kde je lišta s náhledy není podstatné.
Avatar - Rojin
19. 12. 2012 14:24
A
Jednoznačná volba je tady za A. Nejenom, že jsem si na tuto variantu zvykl, ale je daleko líp řešená. Jelikož mám širokoúhlej monitor, pěkně na levé straně náhledy, vpravo vybraná fotka. Podle hlasování to ale vypadá, že se s tím budu muset rozloučit.. škoda. Asi má mnoho lidí ještě cé-er-téčko 4:3 a 15" >:-[]
Lidi neblázněte, volte A :yes:
19. 12. 2012 14:22
Prezentace
Velmi bych uvítal možnost automatického "listování" fotkami.
19. 12. 2012 00:23
Re: ...
Mně se nelíbí ani jedna varianta. Není problém udělat galerii, ve které se fotky přizpůsobují rozlišení/ velikosti okna; není problém přihodit zoom, pokud se někdo chce podívat na detail a nemá dostatečné rozlišení. A mám rád, když galerie podporuje scrollování pro přechod mezi obrázky, ale to nemusí vyhovovat všem.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku