Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kamera do auta s GPS, která nezná konkurenci?

Komerční prezentace Komerční prezentace 2. 12. 2019 • 01:34
6
Zobrazit náhledy (6)
Ilustrační foto

Záznamy autokamer z ruských silnic sbírají na YouTube statisíce zhlédnutí, ale čeští řidiči si kamery do auta nekupují kvůli tomu, aby na sociálních sítích předčili sledovanost těch ruských. Právě záběr z autokamery vám v případě nehody může pomoci při prokazování vaší neviny. Proto potřebujete autokameru, na kterou se můžete spolehnout. Je tou pravou volbou Niceboy PILOT XR?

Niceboy PILOT XR s integrovaným GPS

Niceboy PILOT XR se vedle integrované GPS chlubí i výbornou kvalitou záznamu s rozlišením v reálném 2K nebo Full HD se 60 snímky za vteřinu. Instalace kamery kompaktních rozměrů je opravdu jednoduchá a to pomocí magnetického držáku. Kameru můžete díky WIFI ovládat i přes mobilní aplikaci. Kamera automaticky zaznamená souřadnice, rychlost a program pak zobrazí vaši trasu v Google Maps. Chcete během jízdy rychlou fotku? Není problém. Stačí udělat gesto a pořídíte snímek, aniž byste ztratili koncentraci při řízení. Kamera je vybavena přehledným 2,45“ displejem, takže i bez mobilní aplikace je pořád snadno ovladatelná.

Kvalita bez kompromisů: ve dne i v noci

Nový Niceboy PILOT XR je pořádně nadupaný. Má v sobě senzor Sony IMX 335 a výkonný čip Novatek 96670. Dokonale plynulý záznam u videa si vychutnáte ve Full HD při 60 snímcích za sekundu. Interpolované 4K rozlišení s H.265 kodekem a nativní 2K pak zaručí, že neunikne žádný detail. Dokonalý záznam ve dne i v noci nebude problém a to díky objektivu se světelností f/1.8. Nový Niceboy PILOT XR vám ovšem nabídne ještě více, než byste čekali: G-senzor (akcelerometr), nouzové nahrávání, nahrávání ve smyčce a WDR (poskytující jasný obraz i za okolností, kdy je rozdíl mezi nejsvětlejší a nejtmavší částí příliš velký). Součástí balení je i nabíječka do zapalování, která obsahuje 2 USB výstupy. Můžete tedy najednou nabíjet autokameru i mobil. Tak co, bude Niceboy PILOT XR vaše nová autokamera?

Klíčové vlastnosti

  • Magnetický držák pro snadnou manipulaci s kamerou
  • 4K (interpolované) / 2K rozlišení (reálné)
  • Reálné Full HD rozlišení s 60fps
  • GPS modul a vlastní GPS přehrávač s podporou Google Maps
  • Celoskleněný 7vrstvý objektiv se světelností f/1.8 pro kvalitní záběry ve dne i v noci
  • WIFI pro ovládání pomocí aplikace v mobilu
  • Vícejazyčné menu (vč. češtiny)
  • G-senzor pro ochranu záznamu proti smazání
  • Až 128GB paměťové karty (karta není součástí balení)
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku