Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kia zvažuje stylovější, luxusnější i výkonnější Stinger

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 4. 4. 2018 • 08:50
104
7
Zobrazit náhledy (104)
Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Automat vlastní konstrukce je rychlý a jemný, manuálně lze řadit jen pádly pod volantem. Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Vzadu je hodně místa pro nohy a méně na výšku. Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kufr je rozlehlý, za skromnějším objemem 406 l hledejme menší výšku. Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Šestiválec 3.3/272 kW vyzkoušíte a už nechcete jinak. Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Všechny průduchy kromě laciných atrap na kapotě jsou aerodynamicky funkční Kia Stinger Kia Stinger Kia Stinger Stinger je plný nápaditých detailů, což jej odlišuje od unifi kované všední produkce Šestiválcová varianta GT má ve standardní výbavě výkonné brzdy Brembo Kia Stinger Kia Stinger
Kia Stinger se představila v loňském roce a i přes dnešní módu SUV a crossoverů úspěšně přitahuje zákazníky. Nejen díky tomu se máme dočkat dalších verzí tohoto modelu.

Kia představila Stinger v podobě pro sériovou výrobu na loňském lednovém autosalonu v Detroitu a následně se během roku 2017 rozběhl prodej tohoto modelu na evropském i severoamerickém trhu.

Nejvýkonnější a v současnosti i nejsportovnější model v nabídce značky Kia díky svému designu i technice zákazníky skutečně zaujal a například na poměrně malém českém trhu bylo od listopadu 2017 do konce března 2018 zaznamenáno 30 objednávek.

Kia Stinger tedy úspěšně plní svou roli a má v tom samozřejmě nadále pokračovat. Podle informací, které v rozhovoru pro AutoGuide uvedl Orth Hendrick, plánovač výroby v Kia North America, jí v tom hodlá automobilka pomáhat rozšiřováním nabídky o atraktivní verze.

Zvýšená pozornost se má věnovat paletě nabízených odstínů laků karoserie a rovněž výbavě. Výsledkem se mají stát luxusnější verze a vyloučeno není ani uvedení provedení s výrazně vyšším výkonem než nabízí aktuální vrchol v podobě modelu Stinger GT, jehož přeplňovaný šestiválec disponuje výkonem 272 kW (370 k).

Připravované novinky související s modelem Stinger se podle v současnosti dostupných informací mají týkat pouze zmíněných barev, výbavy a nabídky pohonných jednotek, ale o rozšíření nabídky například o sportovní kombi nebo jinou verzi karoserie prozatím nepadlo ani slovo.

Související články

Témata
Avatar - JirkaV8
8. 4. 2018 13:44
Re: Objednávky
no jo Kia 8-s
Avatar - _Karel_
5. 4. 2018 11:41
Re: Objednávky
S tuzingem to přehnali, ale to je dost málo na "nepovedlo".
Mainstreamové auto s klasickou koncepcí, šestiválcem.....nepovedlo.
5. 4. 2018 10:21
Re: Objednávky
Tak je to auto hlavně pro Severní Ameriku, ale ani tam prodeje nejsou vyloženě zázračné.
5. 4. 2018 10:12
Re: Objednávky
To auto se nepovedlo, je jak z pouti, neni hezke, je preplacane. Slevu na to asi nedaji, prodavat to asi ani nechteji.
5. 4. 2018 07:20
Re: Objednávky
V clanku se mluvi o objednavkach, nikoliv o dodanych kusech. A vzhledem k tomu, ze se na Stinger ceka zhruba 4 mesice, tak ... zohlednuje tedy "Registrace nových OA" i jen objednane vozy? Pochybuju, ale nevim, tak se radsi ptam. Protoze v opacnem pripade se to vzajemne nevylucuje.

A pokud bylo pri uvedeni na trh zastoupenim puvodne pocitano s 30 kusy na cely MY18. Tak by dnesnich 30 objednavek urcite mohli brat jako uspech.

Ale na celkovy (ne)uspech Stingeru bude mit CR pramaly efekt.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud