Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Knight Rider už se vypořádal s mnoha nástrahami. Jak zvládl tu největší – jízdu po D1?

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 10. 7. 2017
12
Kultovní seriálová hvězda osmdesátek zavítala do České republiky a musela se vypořádat s nástrahami dálnice D1. Jak to Michael se svým čtyřkolovým parťákem KITTem zvládl?

Kdo by nepamatoval Michaela Knighta a jeho mluvící automobil přezdívaný KITT? I když poslední díl seriálu vyšel v roce 1986, legenda žije dodnes a nyní se vydala do České republiky. Jak to dopadne, když se nejlepší jezdec s tím nejlepším autem dostane na tu nejhorší dálnici?

Právě touto větou láká český autor Michal Orsava na svůj krátký snímek, ve kterém se Michael a KITT na dálnici D1 objevují. Samozřejmě herec naši zemi nenavštívil, jde o práci skutečně šikovného studenta audiovizuální tvorby. I když video trvá jen necelé tři minuty, Michal na něm pracoval okolo půl roku. Jak celý příběh dopadl, se podívejte v přiloženém videu. Rozhodně to stojí za to, kromě Michaela s KITTem jedoucích závod Diamond Race tu totiž uvidíte třeba i prezidenta Miloše Zemana! Více už ale neprozradíme.

Je velmi pravděpodobné, že se s Michalovou tvorbou nesetkáváte poprvé. Tentýž autor připravil i snímek, ve kterém Tom Hanks zavítal do Brna. Stojí také za kauzou hacknutého brněnského orloje, jež médii proletěla na jaře letošního roku.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Do brna chce kazdy,
| 11. 7. 2017
proto se na nej stoji fronty. Kooperativa
LOOOOOOOOOL
Par perfektnich malickosti, ktere si clovek na prvni shlednuti ani nevsimne.
Avatar - Ozzman
Povedené
| 11. 7. 2017
Já se zasmál více, než u většiny novodobých youtuberských rádobyvtipných videí >:D Efektní záběr letícího Knight ridera kolem cedule "musíme to opravit" tomu dává korunu >:-[]
Avatar - JiRkA997CZ
Výborně zpracovaný
| 11. 7. 2017
Takhle jsem se dlouho nenasmál. Autor zaslouží krtka za výborně zpracovaný video! Člověk by až věřil že je to skutečnost :yes:
Avatar - 3_diamanty
czech mode
| 10. 7. 2017
;-) :yes:

skutocny knight rider [odkaz]
pobavilo mě to
| 10. 7. 2017
U mě dobrý :yes:
Přitom taková blbost, že? :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku