Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Lidová tvořivost v akci: Mrkněte na nejlepší vtipy o zdražování paliv

Jan Zajíc Jan Zajíc Jakub Švec Jakub Švec 14. 3. 2022 • 21:38
21
2
Zobrazit náhledy (21)
Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv Vtipy o zdražování paliv

Během pár dní se z cen benzinu a nafty stalo v Česku jedno z nejtřaskavějších témat. A také stěžejní inspirace pro povedené internetové vtípky.

Aktuální válka na Ukrajině v kombinaci s nejistými dodávkami surovin vyšroubovala ceny paliv v České republice na rekordní hodnoty. Zatímco na počátku letošního roku byla průměrná cena benzinu necelých 36 Kč a nafty skoro 35 Kč, v sobotu už to bylo průměrných 47,12 Kč za benzin a dokonce 49,53 Kč za litr nafty! Nikdo přitom není schopen říct, kde až se růst cen za pohonné hmoty zastaví.

Video se připravuje ...

To by ale nebyli Češi, kdyby si i z takto nelichotivé situace neuměli udělat legraci. A tak se sociální sítě hemží vtípky na téma cen paliv. Vybrali jsme ty nejzajímavější z facebookové skupiny Doprava a vše kolem ní, která má přes 25 tisíc členů a každý den se tu objevují zajímavé informace nejen z českých silnic. Tak nám dejte vědět, která legrácka o cenách paliv nejvíce pobavila vás.

Související články

Témata
Avatar - MS-sport
27. 3. 2022 20:10
Ubohá snaha jak
zastřít podstatu věci a skutečnou realitu. :-! :no:
15. 3. 2022 08:12
Síce morbídne..
Ale Putinova armija mi pripomína Funesa a jeho špeciálnu policajnú operáciu:
,,Haló Kuřátko, tady Cherubín"
,,Cherubín volá Caligulu, Cherubín volá Caligulu!"