Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Martin Vaculík na náplavce odpovídal na dotazy čtenářů: Poslechněte si celý záznam

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 3. 9. 2021 • 01:58
11
20
Zobrazit náhledy (11)
Martin Vaculík na náplavce odpovídal na dotazy čtenářů Martin Vaculík na náplavce odpovídal na dotazy čtenářů Martin Vaculík na náplavce odpovídal na dotazy čtenářů Martin Vaculík na náplavce odpovídal na dotazy čtenářů Martin Vaculík na náplavce odpovídal na dotazy čtenářů Martin Vaculík na náplavce odpovídal na dotazy čtenářů

Pokud jste nedělní povídání Martina Vaculíka a Michala Dokoupila na náplavce nestihli živě, nezoufejte. Máme pro vás kompletní video!

V sobotu besedoval technický specialista Světa motorů Martin Vaculík s experty na elektromobilitu, nedělní odpoledne patřilo pódium otázkám a odpovědím od samotných čtenářů. Martin si přizval i svého kolegu a automobilového novináře Michala Dokoupila a odpovídali na veškeré dotazy, které mohli čtenáři a fanoušci pokládat ať už online skrz sociální sítě, případně přímo na místě. Kdo poslední bod doprovodného programu automobilové výstavy Auta na náplavce nestihl, pro něj tu máme celý záznam. Tak šup pro popcorn a nenechte se rušit!

Související články

Témata
Avatar - kuk
5. 9. 2021 04:22
Konečně debata, kde se šlo dovědět něco kloudnýho o EV.
Ta předešlá s těma zabedněnejma dědkama, který neviděli EV ani z rychlíku, byla teda slušná sňůška hovadin a nářků. :D
Vaculík je spalovací über geek. Bohužel jeho éra už nemá budoucnost protože zrovna končí. Už mu nic novýho nevyroběj a bude se muset přesunout do muzea. ;-)
Avatar - kuk
5. 9. 2021 02:17
To fosilácký přepočítávaní energií je teda extra hovadina.
To už je lepší to přepočítávání na fotbalový hŕiště, olympijský bazény, rohlíky a fábie. :D :-!
Avatar - Amaterasu
4. 9. 2021 07:38
Re: Vaculík
Občas mě nejen tvé reakce a příspěvky ale celý rozsah (nejen) tvé demence = furt ještě překvapí

Pro HODNĚ NATVRDLÉ (co jim čtení a myšlení jako že FAKT NEJDE = při ranní kávě myslím na TEBE pájo;) "Já ŠIMPANZe (ani Martina a Michala) NEpopírám" :-)

ALE

Šimpanz popírá jak Michala tak Martina tak mě :-!

Asi proto jsi na jeho straně = protože léta děláš TO SAMÝ? :-O :*) :D :-[]
a být (intelektuálně) na straně šimpanze = to NEBÝT dobrá vizitka NENENE ;-)

hele pájo CO ty to máš (už lééta) s tím ranním vstáváním? Dneska teda "až" ve 3/4 na 6 včera 5:21 ale normálně klidně ještě hodinu dvě dřív = kolik ti je? Tohle mívaj hodně starý lidi ne? Musím se zeptat babičky = táhne jí na 80 (zatím jí to teda myslí líp než tobě) jestli už to má taky. Nojo a v kolik chodíš spát? Je fakt že najít tu tvůj příspěvek večer po... :D

pro jistotu = protože víme že na 1. dobrou to (většinou) nedáváš = já to co řekl napsal Šimpanz ani Michala ani Martina NEPOPÍRÁM = přesný OPAK dělá šimpanz :-!
a přesně OPAČNĚ (od toho jak je to správně) reaguješ TY = tady je svět ještě (dál v ne)pořádku aneb VŠE při STARÉM :*)
Avatar - Amaterasu
4. 9. 2021 07:34
Re: to je ROZDÍL
(už zase) I TY BRUTE :D

Amaterasu (viz odkaz) je prostě holkakluk šikovná = no prostě BOHYNĚ/BŮH :*)
To se na vyšší úrovni pak už nerozlišuje = to jen základní primitivní rasy = tam se dokonce (občas někdo) rozlišuje podle barvy kůže a tvaru očí = no věřil bys tomu? :-!

A taky se u vás dá hodně na čistou rasu a nacionalismus = třeba tenhle (objektopředmět) je tím VELMI znám a za ty KECY dokonce VELMI oblíben https://necyklopedie.org/…or:Okamurova.jpg :-!
4. 9. 2021 05:43
Re: Vaculík
Amatérka Kylie je jako chlap, co si vybral veselou holku, Všichni ví, že se peleší, ale Kylie i když z ní vytáhne cizího pořád říká, že to tak není ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud