Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

McLaren 650S se "rozpadl" při výjezdu z garáže. Ukázalo se, že auto není pravé

Martin Tolar Martin Tolar 4. 4. 2019
10
Zobrazit náhledy (10)
McLaren 650S McLaren 650S McLaren 650S McLaren 650S McLaren 650S

Falešný McLaren 650S odkryl svou pravou tvář, když měl kuriózní nehodu v garážích.

Fotky z garáží v čínském městě Tchien-ťin obletěly svět. Je na nich totiž nabouraný McLaren 650S a víte sami, jak nabouraná superauta lidi baví. Jenže tohle není tak docela takový McLaren, za jaký se vydává.

Na první pohled je jasné, co se stalo. Řidič sjížděl z rampy příliš rychle, nezabrzdil včas a na jejím konci zapomněl použít systém zvedání přední části auta, takže si rozštípal karoserii o silnici. Jenže na těch kusech povalujících se kolem auta je cosi podivného.

Médiea následně potvrdila, že nejde o pravý McLaren 650S. Nepovažujte ale majitele ani tak za chudého, prý se jedná o přestavbu, které jako základ posloužil první novodobý typ MP4-12C. Právě proto karoserie podlehla tak snadno, nebyla totiž pravá.

Nepůvodnost auta prozrazují i jiné zadní blatníky a zadní nádechy vypadají na první pohled menší, než by měly být. Pořád ale netušíme, proč majitel naboural. I typ MP4 měl v roce 2012 systém zvedání podvozku, konkrétně o 40 mm vpředu a o 25 mm vzadu, aby se s ním dalo snadněji manévrovat v podobných garážích. 

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku