Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mini je hvězdou videoparodie nového hitu Daft Punk

David Bureš David Bureš 18. 7. 2013 • 16:49
7

Zatímco originální text francouzské kapely pojednává o seznámení se s někým novým, hrdinou britské parodie je vůz značky Mini.

Hudbu francouzské kapely Daft Punk si mnozí řidiči rádi pouštějí během řízení. Autoři britského automobilového serveru Car Throttle to dobře vědí a rozhodli se zveřejnit jednu z písní Daft Punk s vlastním textem věnovaným automobilu.

Parodie na letošní hit Get Lucky se jmenuje My Mini, její autoři k písni natočili i videoklip, jehož hrdinou je samozřejmě auto značky Mini. V tomto případě se jedná o Mini Cooper D v barvách vlajky Velké Británie.

Chytlavý text je poctou vozu Mini, zpěvák mimo jiné zpívá o tom, že váží přes tunu a je poháněn 1,6litrovým motorem. Písmeno D v názvu je pak podle písně zkratkou pro „do háje, to je ale zábava.“ Ve skutečnosti D samozřejmě odkazuje na dieselový motor pod kapotou.

Duo Daft Punk tvoří francouzští muzikanti Guy-Manuel de Homem-Christo a Thomas Bangalter. Skupina je známá díky své elektronické hudbě a své image, během koncertů totiž bývají oba její členové převlečeni za roboty.

Témata
Avatar - Pekelná Micinka
19. 7. 2013 01:03
Re: Nové Mini by mělo mít německou vlajku,
To by bylo, aby tam nebyl kousek něčeho z ČR. :-)
19. 7. 2013 00:09
Re: Nové Mini by mělo mít německou vlajku,
Jeste bychom do toho mohli zatahnout dodavatele dilu :-)
19. 7. 2013 00:06
Re: Random Access Memories
Ja to vidim na takovou pulparodii :-) Daft Punk jsou super :yes:
Avatar - flyboyeda
18. 7. 2013 22:07
Re: Nové Mini by mělo mít německou vlajku,
A Aston Martin má motory od Fordu , Zonda od Mercedesu a tak dál a tak dál, jo je to propojený a asi to tak má být, protože jinak by ty krásný auta nemohly existovat, máš recht
Avatar - Pekelná Micinka
18. 7. 2013 21:52
Random Access Memories
Jako parodie mě to tedy nepobavilo. Jinak úžasná deska, už to poslouchám pár dní, a tento rok asi nic lepšího nevyjde (z mého pohledu). PS. oni nejsou převlečení, oni to jsou roboti.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku