Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Motoristická poradna: Jaká pokuta hrozí za driftování v provozu?

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 13. 4. 2021 • 21:57
20
5
Zobrazit náhledy (20)
Porsche Taycan Porsche Taycan Hyundai iMax N Drift Bus Hyundai iMax N Drift Bus Zúčastnili jsme se kurzu bezpečné jízdy: V krizové situaci nejvíce pomůžou ruce a oči Zúčastnili jsme se kurzu bezpečné jízdy: V krizové situaci nejvíce pomůžou ruce a oči Zúčastnili jsme se kurzu bezpečné jízdy: V krizové situaci nejvíce pomůžou ruce a oči Zúčastnili jsme se kurzu bezpečné jízdy: V krizové situaci nejvíce pomůžou ruce a oči Zúčastnili jsme se kurzu bezpečné jízdy: V krizové situaci nejvíce pomůžou ruce a oči Renault Mégane R.S. Trophy v Mostě BMW M5 Škoda Superb Combi 2.0 TDI (147 kW) DSG 4x4 Sportline BMW BMW BMW

Policie má páky na trestání driftů v provozu, ale moc jich nevyužívá, vysvětluje redaktor Světa motorů Petr Slováček v novém videu.

Řada dotazů mířících do naší redakční pošty je technických a přímo na kolegu Martina Vaculíka. Často se ale ptáte i na záležitosti týkající se všeobecného motorismu, na který se v našem partnerském časopise Svět motorů specializuje Petr Slováček. Ve svém novém videu se rozpovídal o driftování v provozu.

Asi nikdo nepochybuje, že vás policie může za drifty napříč jízdními pruhy Jižní spojky potrestat. Věděli jste ale, jaká vám hrozí pokuta? V porovnání třeba se Saudskou Arábií je to vskutku směšná částka. A může si na vás policie posvítit, i když motorku postavíte za jízdy na zadní kolo?

To všechno se dozvíte v našem nejnovějším díle motoristické poradny. Pokud vás zajímají další chystaná videa a zákulisí jejich příprav, nezapomeňte nás sledovat na našem instagramovém účtu @auto.cz. A nezapomeňte, že nejnovější vydání Světa motorů můžete objednat online na webu iKiosek.cz.

Související články

Témata
24. 4. 2021 15:36
Pokuta
Já myslím že to je 5 Kč za každý jeden drift nebo to tak aspoň kdysy bylo. :D
14. 4. 2021 14:22
Haha
No co, tak řeknu, že jsem dostal smyk, to snad zakázaný není.
13. 4. 2021 21:59
Re: Parkování
na parkovanie u nas ziaden zakon o ohladuplnosti netreba, my mame v zakone o parkovani jasne zadefinovane, ze ak su vyznacene parkovacie miesta moze sa parkovat iba v nich, predpokladam, ze by ste to mohli mat tiez
13. 4. 2021 19:03
Parkování
Docela bych uvítal, kdyby ten paragraf o ohleduplnosti začali konečně používat na parkování, kdy to někdo zapíchne přes dva místa a čau.
Avatar - KANKUNEN
13. 4. 2021 18:54
Já to vím
1500 za sjeté gumy.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku