Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mototechna spustila e-shop s ojetými auty

ČTK ČTK 4. 2. 2019 • 09:48
3
Prodejce novějších ojetin Mototechna spustil internetový obchod s ojetými vozy. Vybraný vůz do dvou dnů dopraví k zákazníkům.

Služby vytvořila laboratoř AuresLab, která vznikla před rokem. Uvedla to společnost Aures Holdings, která provozuje autobazary AAA Auto a Mototechna a do níž AuresLab patří.

"Podobnou službu v našem oboru dosud nikdo nenabízí," uvedl výkonný ředitel AuresLab Stanislav Gálik. Zájemci si prostřednictvím webové aplikace mohou vybírat z více než 350 vozů z nabídky Mototechny, které jsou maximálně dva roky staré a stále v tovární záruce.

Zákazník v první fázi koupě vyplní on-line objednávku na pronájem vozu na jeden měsíc s předkupním právem, během kterého si bude moci auto vyzkoušet. Zaplatí měsíční nájem a vratnou kauci a do 48 hodin mu bude vůz přistaven na zadanou adresu. Pokud bude zákazníkovi vůz vyhovovat, doplatí zbytek ceny, ze které se zaplacený nájem odečte.

"Naše zkušenosti ukazují, že 90 procent zákazníků, kteří měli možnost si díky naší službě Try&Buy takto vyzkoušet auto, si jej pak také koupili. Zbylí si pak většinou pouze vybrali jiný motor nebo výbavu," uvedl Gálik.

Inovační laboratoř AuresLab zastřešuje inovační projekty Aures Holdings. AuresLab v minulosti vyvinula například datové aplikace AuresApps, které si koupily velké autobazary v Rusku nebo v Jihoafrické republice. Aplikace pomocí datové analytiky umožňují mimo jiné obchodníkům oceňovat vozy. AuresLab pro Mototechnu rovněž vyvinula půjčovny zánovních vozů Drive a sekci vozů s alternativními pohony EcoDrive. V roce 2018 začala fungovat služba Fleet Hero, která na pomezí půjčovny a operativního leasingu nabízí firmám auta pro vozové parky.

Skupina autobazarů AAA Auto loni zvýšila prodej ojetých aut o desetinu na rekordních 83.000. Celkový počet zákazníků skupiny za posledních 26 let dosáhl do konce roku 2,2 milionu. Počet zaměstnanců stoupl na 2500.

Aures Holdings vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners.

Doporučujeme

Témata
5. 2. 2019 00:46
Mototechna
Tak tam bude nahran stalej odkaz, auto není a nebylo bourane a nemá stoceny tachometr., už to bude lež. Tak jako teď přímo u prodejce. Melou stále dokola lži jako kolovratek.
Avatar - rokyta.p
4. 2. 2019 15:47
Re: Nahoře huj, dole fuuuuj.
Ať si tam topolová prodává raději své nevyprané bombarďáky :no:
4. 2. 2019 14:51
Nahoře huj, dole fuuuuj.
Horst Fuchs hadra, komedianti co mají drahý šrot a neúplné informace snad ve všem. Jsou jak nemoc dnešní doby, udělat leda idiota ze zákazníka. Jinde můžete nakoupit daleko lépe!!!! Nahoře huj, dole moc a moc fuj 8-s 8-s 8-s