Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Můžu zachránit Top Gear, tvrdí americký rapper 50 Cent

David Bureš David Bureš 27. 7. 2016 • 12:38
13
Slavný automobilový pořad opustil nový hlavní moderátor Chris Evans. Už se přihlásil adept na jeho nástupce.

Top Gear ve své 23. sérii přišel s novým moderátorským týmem, který nahradil dřívější trio Clarkson, Hammond, May. Inovovaný pořad však diváky nezaujal, hodnocení dílů bylo bídné, také sledovanost byla za očekáváním. Následkem toho show opustil Chris Evans, který byl nejčastěji kritizován. Z USA se už hlásí zájemce o jeho místo.

Adept na novou tvář Top Gearu je opravdu nečekaný. Jedná se o Curtise Jamese Jacksona III, celosvětově známého pod uměleckým pseudonymem 50 Cent. „Miloval bych práci pro Top Gear. Určitě bych mohl show zachránit. Bylo by to ale pro ně (BBC) drahé,“ říká americký rapper.

50 Cent navíc vysvětluje, proč by podle jeho názoru byl pro automobilový pořad vhodnou osobou. „Není zde auto, které bych v minulosti nevlastnil. Moje sbírka je stejně dobrá jako těch tam venku,“ prohlašuje zpěvák známý též pod přezdívkou Fiddy, v jehož garáži parkovaly takové skvosty jako Lamborghini Murciélago nebo Bentley Mulsanne.

Zpěvák celosvětově proslavený hity jako Candy Shop a In Da Club uplynulou sérii Top Gearu sledoval, přičemž stejně jako mnoho dalších fanoušků z ní nebyl nadšený. „Top Gear byla jedna z nejvíce kultovních show světa a je ostuda, kam dospěla. Pořad je na rozdíl od starého týmu nerozpoznatelný a pokud se rychle nedostane zpět tam, kde by měla být, možná už se nikdy nezotaví,“ vysvětluje 50 Cent důvody, proč se mu „nový“ Top Gear nelíbí.

Zájem 50 Centa o Top Gear je sice zajímavý, to ale vůbec neznamená, že se v pořadu skutečně jako moderátor objeví. Z BBC zatím zaznívají hlasy, že show bude pokračovat ve stávajícím složení. To by znamenalo, že Evanse nikdo nenahradí, jen ostatní moderátoři dostanou více prostoru. Vsadit se má hlavně na celosvětově známého Matta Le Blanca.

Pro samotného 50 Centa to navíc může znamenat jen zajímavou možnost přivýdělku, což naznačují i jeho slova o tom, že by pro BBC byl drahý. Černošský rapper sice patří mezi nejbohatší zpěváky světa, zároveň má ale obří dluhy. Loni dokonce vyhlásil osobní bankrot, byť se spekulovalo o tom, že hlavním důvodem tohoto rozhodnutí byla neochota platit odškodné jeho bývalé přítelkyni rappera Ricka Rosse za zveřejnění její sexuální nahrávky.

Související články

Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
Avatar - maxi!
27. 7. 2016 20:55
Re: Rick Rossová
nikdy nehovor nikdy!!!
mozno uz je to zena...
aj moji oblubeny bratia, co rezirovali Matrix prezentovali novy film ako sestry!?
to jak?
Avatar - beibej
27. 7. 2016 18:34
fifty kdo?
Jestli tam musí být zpěvák tak snad radši Jay Kay.
27. 7. 2016 17:55
Rick Rossová
Tak snad jen pro upřesnění, když tomu redakce dává tak dramaticky bulvární dodatek.

Rick Ross není bejvalka 50 centa.
Rick Ross není totiž vůbec žena.

[odkaz]

Ale pobavilo to, zejména ve spojitosti obou dvou jmen.
27. 7. 2016 15:11
Re: Vím co to chce che to někoho s suchým typickým Anglickým
Byl by drahý, ale v relacích TopGearu určitě ne moc. I Clarkson bral víc něž šéf celé BBC.
27. 7. 2016 15:04
Re: Vím co to chce che to někoho s suchým typickým Anglickým
Ten Mr. Bean by bol fór. Len, kto by ho zaplatil?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku